[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Pozycje seksualne: dwupłatowiec

Nowe pozycje seksualne są jak nieodkryte górskie szlaki - gwarantują ciekawe widoki, zaskakują świeżością, zapewniają nowe doznania i potrafią zmęczyć. A na końcu człowiek jest i tak szczęśliwy. Zatem odkryj z nami nowy szlak!

Pozycje seksualne, seks pozycje, dwupłatowiec fot. shutterstock.com
Układ: Nie należy do zbyt popularnych, ale zdecydowanie warto ją odkryć i na stałe wprowadzić do seksualnego menu.  Mężczyzna leży na plecach, a kobieta na nim – tyle że również na plecach, układając nogi po obu stronach swojego kochanka.

Zalety: Proponowaliśmy już pozycje, które określaliśmy jako „seksualny fitness”. Ta znajduje się na drugim biegunie erotycznej gimnastyki – jest wyjątkowo wygodna i nie zmęczy specjalnie ani Ciebie, ani Twojej partnerki. Łączy w sobie komfort klasycznej pozycji misjonarskiej i radosną swobodę wszelkich wariantów pozycji jeździeckich. Ponadto masz niczym nieskrępowane ręce, które mogą bez przeszkód wędrować po jej ciele. Nie ograniczaj się przy tym do znanych i sprawdzonych szlaków – pieść jej uda, brzuch i szyję. Wytrawny kochanek wie, że całe ciało kobiety jest jedną wielką strefą erogenną.

REKLAMA

Wady: Wiedziałeś, że łechtaczka jest jedynym miejscem na ciele człowieka, które służy do odczuwania przyjemności? No, to już wiesz. Gdzie tu wada? – zapytasz. W dwupłatowcu kąt penetracji sprawia, że to centrum kobiecej rozkoszy jest nieco pominięte.

Zrób to lepiej: Chwyć partnerkę za biodra, unieś je delikatnie i decyduj o sile, głębokości i kącie penetracji. Nie ulega też wątpliwości, że układ ten sprzyja ostrzejszym słówkom, wypowiadanym prosto do jej ucha. Stawiamy dolary przeciw orzechom, że chętnie go nadstawi.

Unikat tej pozycji, gdy: Powiesz, że czepiamy się tych nieszczęsnych pań o mocno puszystych kształtach, ale niestety – może Cię to przytłoczyć. Dosłownie i w przenośni. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij