Pozycje seksualne: dwupłatowiec

Nowe pozycje seksualne są jak nieodkryte górskie szlaki - gwarantują ciekawe widoki, zaskakują świeżością, zapewniają nowe doznania i potrafią zmęczyć. A na końcu człowiek jest i tak szczęśliwy. Zatem odkryj z nami nowy szlak!

Pozycje seksualne, seks pozycje, dwupłatowiec shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Układ: Nie należy do zbyt popularnych, ale zdecydowanie warto ją odkryć i na stałe wprowadzić do seksualnego menu.  Mężczyzna leży na plecach, a kobieta na nim – tyle że również na plecach, układając nogi po obu stronach swojego kochanka.

Zalety: Proponowaliśmy już pozycje, które określaliśmy jako „seksualny fitness”. Ta znajduje się na drugim biegunie erotycznej gimnastyki – jest wyjątkowo wygodna i nie zmęczy specjalnie ani Ciebie, ani Twojej partnerki. Łączy w sobie komfort klasycznej pozycji misjonarskiej i radosną swobodę wszelkich wariantów pozycji jeździeckich. Ponadto masz niczym nieskrępowane ręce, które mogą bez przeszkód wędrować po jej ciele. Nie ograniczaj się przy tym do znanych i sprawdzonych szlaków – pieść jej uda, brzuch i szyję. Wytrawny kochanek wie, że całe ciało kobiety jest jedną wielką strefą erogenną.

Wady: Wiedziałeś, że łechtaczka jest jedynym miejscem na ciele człowieka, które służy do odczuwania przyjemności? No, to już wiesz. Gdzie tu wada? – zapytasz. W dwupłatowcu kąt penetracji sprawia, że to centrum kobiecej rozkoszy jest nieco pominięte.

Zrób to lepiej: Chwyć partnerkę za biodra, unieś je delikatnie i decyduj o sile, głębokości i kącie penetracji. Nie ulega też wątpliwości, że układ ten sprzyja ostrzejszym słówkom, wypowiadanym prosto do jej ucha. Stawiamy dolary przeciw orzechom, że chętnie go nadstawi.

Unikat tej pozycji, gdy: Powiesz, że czepiamy się tych nieszczęsnych pań o mocno puszystych kształtach, ale niestety – może Cię to przytłoczyć. Dosłownie i w przenośni. 

REKLAMA