Pozycje seksualne: bogini

Dlaczego "bogini"? Bo właśnie tak czuje się większość kobiet kochając się z tej pozycji. Pomóż więc swojej kochance wcielić się w mityczną Herę, a sam zostań gromowładnym Zeusem. My życzymy przyjemnej podróży na seksualny Olimp.

pozycje seksualne, bogini fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Bogini

Układ: Ty siadasz płasko, natomiast Twoja bogini z nogami zaplecionymi za partnerem (ewentualnie zgiętymi w kolanach) wykonuje miłosne posunięcia. W tym sporcie za bierność zobaczysz od nas zawsze czerwoną kartkę, więc pomóż jej w ruchach łapiąc rękami za pośladki i rytmicznie przysuwając ją i odsuwając od siebie. Trzeba dalej namawiać?

plus Zalety: Wskaźnik namiętności szybuje w górę, bo "bogini" to pozycja stworzona dla kochających bliskość podczas seksu. Czułe pocałunki, kontakt wzrokowy i słówka szeptane jej do ucha. Do tego całe ciało kochanki i jej najbardziej wrażliwe punkty na wyciągnięcie ręki.

Nie ma tu szaleństwa. Chodzi o delektowanie się sobą. Jeśli to ona lubi być stroną aktywną - pozwól jej przewodzić, a z pewnością nie będziesz zawiedziony. 

minus Wady: Na tytuł bogini trzeba zapracować. To przyjemne, ale też mocno męczące dla Twojej partnerki. Ale przecież zawsze możesz ją nieco odciążyć, biorąc biodra, ekhm... sprawy w swoje ręce.

Zrób to lepiej: Poprzedźcie akt sprawdzoną grą wstępną: erotycznym masażem lub wspólną kąpielą. Skupcie się tylko na sobie. Za metafizyczne przeżycia podziękujecie później.

Unikaj gdy: Nie zabijaj posłańca. Będziesz musiał utrzymywać jej ciężar przez cały czas trwania zabawy. To, plus kilka innych szczegółów, może Cię nieco rozpraszać. Nie wszyscy są gotowi na taki dyskomfort.

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA