[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Pozycje seksualne: bogini

Dlaczego "bogini"? Bo właśnie tak czuje się większość kobiet kochając się z tej pozycji. Pomóż więc swojej kochance wcielić się w mityczną Herę, a sam zostań gromowładnym Zeusem. My życzymy przyjemnej podróży na seksualny Olimp.

pozycje seksualne, bogini fot. Shutterstock

Bogini

Układ: Ty siadasz płasko, natomiast Twoja bogini z nogami zaplecionymi za partnerem (ewentualnie zgiętymi w kolanach) wykonuje miłosne posunięcia. W tym sporcie za bierność zobaczysz od nas zawsze czerwoną kartkę, więc pomóż jej w ruchach łapiąc rękami za pośladki i rytmicznie przysuwając ją i odsuwając od siebie. Trzeba dalej namawiać?

plus Zalety: Wskaźnik namiętności szybuje w górę, bo "bogini" to pozycja stworzona dla kochających bliskość podczas seksu. Czułe pocałunki, kontakt wzrokowy i słówka szeptane jej do ucha. Do tego całe ciało kochanki i jej najbardziej wrażliwe punkty na wyciągnięcie ręki.

Nie ma tu szaleństwa. Chodzi o delektowanie się sobą. Jeśli to ona lubi być stroną aktywną - pozwól jej przewodzić, a z pewnością nie będziesz zawiedziony. 

minus Wady: Na tytuł bogini trzeba zapracować. To przyjemne, ale też mocno męczące dla Twojej partnerki. Ale przecież zawsze możesz ją nieco odciążyć, biorąc biodra, ekhm... sprawy w swoje ręce.

Zrób to lepiej: Poprzedźcie akt sprawdzoną grą wstępną: erotycznym masażem lub wspólną kąpielą. Skupcie się tylko na sobie. Za metafizyczne przeżycia podziękujecie później.

Unikaj gdy: Nie zabijaj posłańca. Będziesz musiał utrzymywać jej ciężar przez cały czas trwania zabawy. To, plus kilka innych szczegółów, może Cię nieco rozpraszać. Nie wszyscy są gotowi na taki dyskomfort.

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij