[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Pozycje seksualne: Yab-Yum

Seks tantryczny jest totalnym przeciwieństwem tak uwielbianego przez mężczyzn szybkiego numerku. Nie znaczy to jednak, że niewart jest Twojego zachodu. Pamiętaj, że prawdziwy mistrz ars amandi ma bardzo bogaty repertuar miłosnych trików.

Układ: Pozycja popularna wśród entuzjastów seksu tantrycznego. Co to takiego? W skrócie: rodzaj seksualnego zbliżenia, w którym główną rolę odgrywa duchowa bliskość dwojga ludzi. Moment kulminacyjny, czyli orgazm, schodzi w tym przypadku na dalszy plan – najważniejsza jest niespieszna celebracji jedności z partnerem.

Takie podejście do erotyki stawia seks bliżej pozycji miłosnego sakramentu, niż spontanicznej zabawy. W skrócie: podążanie na szczyt może być równie przyjemne, co jego zdobycie. Pozycja Yab-Yum może brzmi egzotycznie, ale jest łatwa do wykonania. Ty siadasz na łóżku po turecku, a Twoja partnerka siada na Tobie, jednocześnie oplatając Cię nogami.

plus Zalety: Nie podnieci tak bardzo jak pozycje od tyłu i nie jest tak komfortowa jak klasyczny misjonarz, ale zapewni Wam poczucie absolutnej bliskości. Yab-yum zebrała dobre notowania w naszej seksualnej ankiecie – kobiety przyznały jej średnio 7,48, a mężczyźni 7,38 punktów w dziesięciostopniowej skali. To, że faceci nieco niżej cenią tę odmianę seksu może wynikać z faktu, że trudno w niej zaspokoić chęć pożerania kobiety wzrokiem. Bodźce wizualne stanowią przecież jeden z głównych składników męskiego pożądania.

minus Wady: Nie sprawdzi się w radosnym, spontanicznym i szybkim numerku. Pamiętaj jednak, że nic tak skutecznie nie obniża temperatury w sypialni, jak monotonia, więc czasem warto zwolnić tempo.

Zrób to lepiej: Wiemy, że trochę z tym przynudzamy, ale jeśli chcesz zasłużyć na miano wytrawnego kochanka, Twoje ręce i usta nie mogą pozostawać bezczynne. To idealna pozycja, by pieścić jej pośladki, uda i piersi.

Unikaj tej pozycji, gdy: Raczej nie nadaje się na jednonocną przygody, choć z drugiej strony jeśli chcesz się wykazać wyobraźnią, to czemu nie? Jeśli dziewczyna jest zafascynowana kulturą wschodu, może docenić taki pomysł. 

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

 

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij