[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Pozycje seksualne: 69

Fakt, że nie potrafimy pohamować uśmiechu widząc lub pisząc liczbę 69 na co dzień świadczy dobrze o pozycji nazwanej własnie od ułożenia tych dwóch cyfr. W tym konkretnym przypadku popis dają głównie wargi i język, ale zapewniamy - to wystarczy.

Pozycje seksualne - 69
69

Układ: Twoja głowa ląduje w okolicach jej miednicy, a jej głowa w pobliżu Twojego penisa. Najczęściej to mężczyzna leży na dole, a kobieta na nim. Układ odwrotny jest niewygodny, bo facet jest zazwyczaj dużo cięższy.

plus Zalety: Twoja partnerka ma pełną kontrolę i swobodę, aby dobrze się Tobą zająć. Ty, rzecz jasna, odwdzięczasz się z pełną stanowczością mając stały dostęp do jej pochwy, łechtaczki i odbytu. Całkowicie wolne dłonie mogą jedynie pomóc w dotarciu do celu.

minus Wady: Ciężar leżącej na Tobie partnerki może w pewnych przypadkach powodować dyskomfort. Jej też nie zawsze musi być wygodnie: dziewczyna musi być na ogół wsparta na łokciach i kolanach. A to może powodować otarcia.

Zrób to lepiej: Ustalmy to raz na zawsze. Dla facetów, którzy w tej pozycji skupiają się wyłącznie na swojej przyjemności, jest w piekle zarezerwowane specjalne miejsce. Nie, nie za egoizm. Za robienie kurtyzany z logiki – jeśli zamierzasz być samolubem, zupełnie niepotrzebnie każesz jej się gimnastykować. Wygodniej by jej było po prostu zsunąć się po Tobie niżej, ale z głową w tę samą stronę.

Unikaj gdy: 69 ze względu na wielką intymność w zbliżeniu nie jest raczej polecane parom ‘poznającym’ siebie i swoje potrzeby. Nie jest też najlepszym wyjściem, jeśli Twoja dziewczyna nosi rozmiar XXL. Nie chcielibyśmy jednak generalizować, więc: do odważnych świat należy!

Sprawdź inne pozycje w w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij