Men's Health: małe kroki - wielkie rezultaty

"Men's Health" jest największym na świecie lifestylowym magazynem dla mężczyzn. Ukazuje się co miesiąc w kilkunastu międzynarodowych edycjach – od Australii, Chin, USA po Wielką Brytanię, Portugalię, Włochy, Polskę i jeszcze kilka innych krajów – a jego wersje elektroniczne i media społecznościowe przyciągają miliony sympatyków.

Polska edycja ukazuje się od stycznia 2004 roku i dostarcza czytelnikom najnowszych informacji i porad na temat zdrowia, fitnessu, diety, związków, finansów, problemów ojcostwa, podróży, technologii i stylu. To jedyny taki kompleksowy poradnik na rynku męskich magazynów, który od 18 lat bez przerwy potwierdza swoją obecność i jakość.

"Men's Health" – oprócz regularnych, comiesięcznych edycji - wydaje również, cieszące się dużą popularnością, tematyczne numery specjalne, m.in. "Twoje mięśnie" - treningowy i dietetyczny poradnik na temat budowania sylwetki; "24 godziny" – dla amatorów i koneserów potrafiących doceniać piękno zegarków i chronometrów, czy "Gentelman – kodeks nowego mężczyzny" – dla rozumiejących, że nowe czasy nie muszą oznaczać rezygnacji ze starych, klasycznych zasad.