Viaplay z wyłącznymi prawami do KSW w Polsce

Viaplay będzie jedyną platformą streamingową transmitującą na żywo gale KSW w Polsce od grudnia 2021 roku.

KSW w Viaplay fot. KSW

Pierwszą galą na platformie Viaplay będzie KSW 65. Podczas wydarzenia reprezentujący Polskę Mamed Chalidow (bilans 35-7-2) stoczy walkę z Chorwatem Roberto „Robocopem” Soldiciem (19-3-0). Tego samego wieczoru Daniel Torres (12-4-0) i Salahdine Parnasse (15-1-1) zmierzą się w rewanżowym starciu o mistrzostwo wagi piórkowej KSW. Kolejne pojedynki zostaną potwierdzone już wkrótce.

Wszystkie wydarzenia będą dostępne w ramach regularnej subskrypcji Viaplay. W Polsce transmisje zostaną wzbogacone studiem premium w trakcie gali oraz komentarzem.

Peter Nørrelund, Chief Sports Officer Grupy NENT: „KSW przyciąga zagorzałych fanów, zwłaszcza w Polsce, i jest obecnie czołową formą promocji MMA w Europie. Partnerstwo z Viaplay idealnie zgrało się w czasie z rosnącą od przyszłego roku do 12 liczbą wydarzeń rocznie. Cieszymy się również, że wspólnie z KSW będziemy pomagać młodym talentom MMA w realizowaniu ich marzeń o rywalizacji przed międzynarodową publicznością”.

Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW: „Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65. Platforma streamingowa Viaplay to niesamowita wartość dla fanów sportu. Chcemy sprawić, by KSW było dostępne dla coraz większej liczby osób w Polsce i Europie. Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli lepsze wrażenia z oglądania i skorzystają na tym partnerstwie”.

Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW: „W przyszłym roku wzrośnie liczba naszych imprez, poszerzy się też skład naszego teamu oraz liczba terytoriów europejskich, na których KSW będzie łatwo dostępne. Współpraca z Viaplay daje nam nowe możliwości i pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój KSW. To ważny moment w historii Federacji, który podkreśla nasze zaangażowanie w rozwijanie organizacji. Jestem podekscytowany rozpoczęciem tego partnerstwa i nie mogę się doczekać powitania fanów KSW, nowych i starych, na Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65”.

Prawa sportowe Viaplay w Polsce obejmują między innymi rozgrywki piłkarskie Bundesligi, Ligi Europy UEFA oraz Ligi Konferencji UEFA. Na platformie można również oglądać mecze NHL i darta PDC. Oferta sportowa ma być niedługo rozszerzona o Premier League, wyścigi IndyCar i Formułę 1.

https://viaplay.pl 

REKLAMA