Niesamowity Samsung OLED ze zwrotem 2 tys. złotych

Nie przegap tej promocji, bo to jedna z najlepszych okazji na zakup rewelacyjnego telewizora z najwyższej półki w naprawdę atrakcyjnej cenie. Na Mistrzostwa Świata jak znalazł!

Samsung S95B mat. prasowe

S95B to najnowszy telewizor firmy Samsung z technologią QD OLED, który łączy wysoką jasność i niesamowite kolory z smolistą czernią i perfekcyjnym kontrastem. Zachwycający obraz, szybki Smart TV z najważniejszymi aplikacjami VOD, niski input lag i intuicyjna obsługa powodują, że jest to wymarzony telewizor do oglądani filmów i różnorakich sportów oraz gier.

To telewizor, który uzyskuje najlepsze oceny wielu testach i łączy najlepsze cechy technologii OLED i kropkek kwantowych. Zachwyca nie tylko jakością obrazu ale i wyglądem. Samsung zastosował tu nowy Laserowy Design, dzięki któremu ekran nabiera lekkości, jest niezwykle smukły i prezentuje się świetnie w każdym wnętrzu.

Samsung S95Bmat. prasowe

Dopełnieniem wrażeń wizualnych jest dźwięk przestrzenny. Dolby Atmos w połączeniu wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia niesamowite doznania audio.

W ramach najnowszej promocji kupując telewizor S95B z technologią QD OLED można teraz zyskać 2 tys. złotych zwrotu na konto. Ofertą objęte są obie przekątne ekranu – 55” i 65”. Promocja trwa od 7 listopada do 31 grudnia 2022 roku w wybranych sieciach sprzedaży. Szczegółowe informacje o promocji dostępne są w regulaminie na stronie: www.promocjaoled.samsung.pl.

Zobacz również:
REKLAMA