Harrison Ford kontuzjowany

Na planie kolejnej części przygód Indiany Jonesa doszło do wypadku, w wyniku którego Harrison Ford odniósł obrażenia barku. 

Harrison Ford ranny Shutterstock.com

Harrison Ford, który od 40 lat wciela się w postać Indiany Jonesa - nieustraszonego poszukiwacza skarbów i przygód – najwyraźniej dorównuje swojemu bohaterowi odwagą. Podczas zdjęć do filmu Indiana Jones 5, w trakcie nagrania sceny walki coś się wydarzyło i aktor doznał kontuzji barku. Producenci nie ujawniają, co dokładnie się stało, wiadomo tylko, że zdjęcia z gwiazdorem zostały przesunięte o „kilka tygodni”. 

Aktor w świetnej formie 

Jak donosi brytyjski Mirror, aby udźwignąć trudy związane z produkcją filmową, aktor od pewnego czasu regularnie jeździ na rowerze, pokonując na dwóch kółkach nawet 40 mil dziennie. Przypomnijmy: Harrison Ford niedługo skończy 79 lat i wciąż jeszcze siły na to, by osobiście stawać do walki, choćby takiej udawanej przed kamerą. 

To zresztą nie pierwsza kontuzja odtwórcy ról Indiany czy Hana Solo - w 2015 roku podczas awaryjnego lądowania złamał rękę, a w 2014 roku, podczas kręcenia "Przebudzenia Mocy" przytrzasnęły go hydrauliczne drzwi Sokoła Millenium i złamały mu nogę. 

Trzymamy kciuki za zdrowie bohatera naszego dzieciństwa. 

REKLAMA