Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 już dostępna

I wystartowała. Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 od wczoraj dostępna jest dla wszystkich posiadaczy konsol PlayStation, a od jutra sprawdzić, jak wygląda i działa w praktyce nowy CoD będą mogli właściciele pozostałych platform.

Call of Duty Modern Warfare 2 mat. prasowe

O ile dziennikarze i gracze, którzy zdecydowali się na zamówienia przedpremierowe w tryb multiplayer nowej odsłony kultowej serii Call of Duty zagrać mogli już chwilę temu, o tyle większość świata musiała po prostu poczekać chwilę dłużej.

Od wczoraj (22-23 września) w betę nowego CoD-a grać mogą właściciele konsol Sony, natomiast od jutra do 26 września z Call of Duty: Modern Warfare 2 zapoznać będą mogli się również posiadacze pozostałych platform. Jeśli do tej pory nie miałeś więc planów na weekend, to już masz.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 zaplanowana jest na 28 października na następujących platformach: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S.

Przy okazji warto zapoznać się z poradnikiem opublikowanym na oficjalnej stronie CoD, który zdecydowanie ułatwi wejście w tryb multi.

REKLAMA