REKLAMA

Tarczyński PROTEIN Team - podejmij wyzwanie!

Tarczyński SA i drużyna Panthers Wrocław – Mistrzowie Polski w futbolu amerykańskim, zachęcają do aktywności i ćwiczeń przez cały rok. Do 21 stycznia 2020 w wybranych siłowniach CityFit w całej Polsce zawodnicy będą rzucać wyzwanie trenującym. Każdy, kto je podejmie otrzyma proteinowe przekąski TARCZYŃSKI PROTEIN BEEF JERKY lub TARCZYŃSKI PROTEIN STRIPSY.

Okres świąteczny to czas nie tylko obdarowywania się prezentami, ale także postanowień noworocznych. Wtedy siłownie nie narzekają na pustki, bowiem jednym z najczęstszych postanowień jest pozbycie się w nowym roku kilku zbędnych kilogramów. Nie czekając na Nowy Rok Tarczyński SA i Tarczyński PROTEIN Team zachęcają do tego już teraz, rzucając wyzwanie trenującym. Klubowicze w aplikacji CityFIT znajdą trzy zadania, które mogą wykonać samodzielnie lub wspólnie z mistrzami. Dla każdego kto spróbuje czekają nie tylko degustacje produktów z linii TARCZYŃSKI PROTEIN, ale także analiza składu ciała wraz z poradami dietetycznymi.

Jedzenie odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale
i samopoczucie. Jeśli jesz lepiej, to i żyjesz lepiej. Dlatego powinniśmy dużą wagę przykładać do tego, co mamy na swoim talerzu, szczególnie jeśli jesteśmy aktywni fizycznie.

Po treningu zaleca się w ciągu 2 godzin spożyć produkty o tzw. wysokim indeksie glikemicznym, które nasz organizm szybko przyswoi. Nie wolno zapomnieć też o uzupełnieniu niedoboru białka.
Po wysiłku zapotrzebowanie na nie wzrasta nawet o 50%.
Dlatego po skończonym treningu warto sięgnąć po wysokiej jakości białko. W sytuacji idealnej byłby to posiłek składający się z dobrej jakości, wysokobiałkowego mięsa (dziczyzna, wołowina, ryby) lub jaj, jednak, gdy nie masz go pod ręką, z pomocą może przyjść wysokiej jakości odżywka białkowa. Świetnym rozwiązaniem są także dostępne na rynku, wysokobiałkowe stripsy mięsne - zaleca mgr inż. Roksana Czarnas, Specjalistka ds. Żywienia Człowieka i Technolog Żywności.

Tarczyński Protein Team do 21 stycznia będzie można spotkać w siłowniach CityFit na terenie całego kraju. Odwiedzą Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Chorzów, Bydgoszcz, Lublin i Rzeszów.

Linia produktów TARCZYŃSKI Protein została stworzona z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, które poszukują dodatkowej porcji białka. Beef Jerky oraz Stripsy to doskonałe proteinowe przekąski wyróżniające się najwyższą jakością mięsa oraz wyjątkowym smakiem. Stanowią ekstra dawkę energii, zawsze wtedy gdy brakuje sił. Dostępne są w poręcznych opakowaniach ON-THE-GO, a dzięki specjalnej strunie, produkt długo utrzymuje swoją świeżość i smak.


O PRODUKTACH


TARCZYŃSKI PROTEIN BEEF JERKY SUSZONA WOŁOWINA

  • 42% białka bez dodatku barwników, glutaminianów, fosforanów

  • 200 gram mięsa na 100 gram gotowego produktu

  • opakowanie ze struną /otwórz-zamknij/
    poręczny format 25gram /on-the-go/

Skład produktu:
Wyrób wołowy, wędzony, parzony, suszony.
Z 200 g mięsa wołowego wyprodukowano 100 g produktu. Składniki: mięso wołowe, cukier trzcinowy, sos sojowy (woda, ziarna soi, pszenica, sól), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromat dymu wędzarniczego, ekstrakty soków owocowych, suszone jabłka, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwujaca: azotyn sodu. Produkt może zawierać: soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę

Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna: 1112 kJ/264 kcal, Tłuszcz: 5,6 g, w tym kwasy tłuszczowe: 2,6 g; Węglowodany: 10 g, w tym cukry: 5,4 g; Białko: 42 g; Sól: 3,1 g Masa netto: 25 gram
Termin przydatności: 63 dni Przechowywać w temp: +2 do 25 st.C


TARCZYŃSKI PROTEIN STRIPSY SUSZONE PASKI Z SZYNKI

  • 46% białka, bez dodatków barwników, glutaminianów, fosforanów, bez glutenu

  • 240 gram mięsa na 100 gram produktu

  • opakowanie ze struną (otwórz-zamknij) poręczny format (on-the-go)

Skład produktu:
Wyrób wieprzowy, pieczony, suszony. Z 240 g mięsa wieprzowego wyprodukowano 100 g produktu. Składniki: mięso wieprzowe, maltodekstryna, błonnik pszenny bezglutenowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać: soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę.

Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna: 1295 kJ/308 kcal, Tłuszcz: 10 g, w tym kwasy tłuszczowe: 3,8 g;
Węglowodany: 7,3 g, w tym cukry: 5,3 g; Białko: 46 g; Sól: 2,8 g, Masa netto: 50 gram.
Termin przydatności: 63 dni, Przechowywać w temp: +2 do 25 st.C