[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Konkurs sponsorują:

Certina Mercedes-Benz Grupa Wróbel Clinique

Nagrody:

Samochód na weekend - Mercedes-Benz Grupa Wróbel Certina DS Podium Chronograph Zestawów kosmetyków Clinique

Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Grupa Wróbel to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Od 25 lat posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz, a od 2010 r. również marki Mazda.

Sieć salonów i serwisów dealera to obecnie osiem oddziałów Mercedes-Benz, zlokalizowanych w pięciu województwach, w tym największy i najnowocześniejszy salon Mercedes-Benz w Polsce, który został oficjalnie otwarty w styczniu 2017 r. we Wrocławiu. Spółka posiada też dwa oddziały Mazdy, a trzeci otworzy w tym roku we Wrocławiu oraz nowoczesne Centrum Blacharsko-Lakiernicze w Pietrzykowicach k. Wrocławia.

Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. W 2016 r. Grupa Wróbel zadebiutowała na Liście 500 Rzeczpospolitej. To zestawienie największych firm w kraju z polskim kapitałem, pod względem przychodu. W tym samym roku otrzymała również tytuł Dealera Roku Mercedes–Benz. Z kolei od 2013 r. jest stale obecna na Liście 2000 – jednym z najbardziej prestiżowych rankingów, ukazujących zmiany gospodarcze, zachodzące w ciągu roku wśród rodzimych spółek. Przychody ze sprzedaży na poziomie 466 mln zł za 2015 rok, zagwarantowały firmie aktualnie 693. miejsce.

Grupa Wróbel znajduje się również wśród Asów Polskiej Gospodarki, czyli firm, mających kluczowe znaczenie dla rozwoju ekonomii, stawiających na innowacyjność, kapitał ludzki i generujące o 40 proc. wyższe dochody w porównaniu z pozostałymi dużymi przedsiębiorstwami w kraju. Każdego dnia firma rozwija się i zmienia, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. Grupa Wróbel tworzy biznes z ludzką twarzą, bo tylko taki ma sens i tylko taki daje satysfakcję.

www.wrobel.mercedes-benz.pl