REKLAMA

Konkurs sponsorują:

Certina Mercedes-Benz Grupa Wróbel Clinique

Nagrody:

Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Grupa Wróbel to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Od 25 lat posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz, a od 2010 r. również marki Mazda.

Sieć salonów i serwisów dealera to obecnie osiem oddziałów Mercedes-Benz, zlokalizowanych w pięciu województwach, w tym największy i najnowocześniejszy salon Mercedes-Benz w Polsce, który został oficjalnie otwarty w styczniu 2017 r. we Wrocławiu. Spółka posiada też dwa oddziały Mazdy, a trzeci otworzy w tym roku we Wrocławiu oraz nowoczesne Centrum Blacharsko-Lakiernicze w Pietrzykowicach k. Wrocławia.

Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. W 2016 r. Grupa Wróbel zadebiutowała na Liście 500 Rzeczpospolitej. To zestawienie największych firm w kraju z polskim kapitałem, pod względem przychodu. W tym samym roku otrzymała również tytuł Dealera Roku Mercedes–Benz. Z kolei od 2013 r. jest stale obecna na Liście 2000 – jednym z najbardziej prestiżowych rankingów, ukazujących zmiany gospodarcze, zachodzące w ciągu roku wśród rodzimych spółek. Przychody ze sprzedaży na poziomie 466 mln zł za 2015 rok, zagwarantowały firmie aktualnie 693. miejsce.

Grupa Wróbel znajduje się również wśród Asów Polskiej Gospodarki, czyli firm, mających kluczowe znaczenie dla rozwoju ekonomii, stawiających na innowacyjność, kapitał ludzki i generujące o 40 proc. wyższe dochody w porównaniu z pozostałymi dużymi przedsiębiorstwami w kraju. Każdego dnia firma rozwija się i zmienia, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. Grupa Wróbel tworzy biznes z ludzką twarzą, bo tylko taki ma sens i tylko taki daje satysfakcję.

www.wrobel.mercedes-benz.pl