REKLAMA

Konkurs sponsorują:

Certina Mercedes-Benz Grupa Wróbel Clinique

Nagrody:

Clinique

CZYM JEST CLINIQUE?

W roku 1968 na rynku pojawił się Clinique, pierwsza marka alergologicznie przetestowanych produktów do pielęgnacji skóry w 100% pozbawionych zapachu. Marka natychmiast zyskała popularność. Ponad 45 lat później, Clinique nadal pozostaje najbardziej prestiżową linią produktów do pielęgnacji skóry w Stanach, która prowadzi swoją działalność w ponad 135 krajach na całym świecie. Dlatego, bez względu na to, czy doskonale znasz już Clinique, lub dopiero nas poznałeś, chcielibyśmy przybliżyć Ci naszą markę.

Kiedy Clinique został wprowadzony na rynek?

Clinique narodził się w 1968 jako pierwsza alergologicznie przetestowana i całkowicie bezzapachowa linia kosmetyków opracowana przez dermatologów. Ta rewolucyjna marka powstała w wyniku współpracy Esteé Lauder Company, redaktor Vogue, Carol Phillips oraz uznanego dermatologa, doktora Normana Orentreicha.

Czym Clinique różni się od innych marek? Co sprawia, że posiada unikalny charakter?

Jest to pierwsza opracowana przez dermatologów, alergologicznie przetestowana i całkowicie bezzapachowa marka produktów do pielęgnacji skóry. Clinique przeznaczony jest dla wszystkich typów skóry. Pomogliśmy milionom kobiet i mężczyzn na całym świecie w uzyskaniu doskonałej skóry oraz spełniliśmy ich indywidualne oczekiwania rozwiązując takie problemy jak linie i zmarszczki, przebarwienia lub trądzik. Clinique kontynuuje swoje dziedzictwo jako lider w dziedzinie badań w zakresie dermatologii, dzięki czemu zapewnia swoim klientom najlepsze produkty.

Co kryje się za tym, że produkty są alergologicznie przetestowane i w 100% bezzapachowe?

Wszystkie produkty Clinique są przetestowane alergologicznie. Oznacza to, że pozytywnie przeszły testy kliniczne nadzorowane przez dermatologów i organizacje zajmujące się badaniami medycznymi. Wykonuje się testy tolerancji skóry polegające na 7,200 aplikacjach preparatu u 600 osób. Osoby te nie znają nazw produktów. Jeżeli u kogokolwiek wśród tej grupy wystąpią reakcje alergiczne lub zapalenie skóry, produkt ten nie trafia do produkcji. Ponieważ zapach jest najczęstszą przyczyną występowania reakcji alergicznych oraz innych problemów skórnych, produkty Clinique są całkowicie pozbawione zapachu.

Na czym polega System Pielęgnacji Skóry 3 Kroki Clinique?

Znany na całym świecie System Pielęgnacji Skóry 3 Kroki jest podstawą marki Clinique. System polega na codziennym oczyszczaniu, złuszczaniu oraz nawilżaniu skóry. Jest przeznaczony dla skóry suchej, tłustej i mieszanej oraz pomaga uzyskać świeżą i promienną cerę. W skład Systemu Pielęgnacji Skóry 3 Kroki Clinique wchodzą oczyszczające mydło Facial Soap, płyn złuszczający Clarifying Lotion oraz nasz hit sprzedaży Dramatically Different Moisturizing Lotion+ nawilżający skórę.

Co wyróżnia Konsultantkę Clinique?

Dzięki licznym programom edukacyjnym, które stały się standardem w przemyśle kosmetycznym, Konsultantki Clinique są wyspecjalizowanymi ekspertkami w zakresie pielęgnacji. Nasze Konsultantki wyróżniają nieskazitelny wygląd, szeroka wiedza na temat produktów oraz biały uniform.

Clinique zawsze posiadało mocne powiązania ze środowiskiem dermatologicznym i medycznym – w jaki sposób staracie się być na bieżąco z badaniami naukowymi?

Clinique stara się w jak największym stopniu korzystać z osiągnięć nauki, aby odnieść się do wszystkich potrzeb oraz problemów naszych klientów.

Kim są klienci Clinique?

Ponieważ marka Clinique oparta jest na kosmetykach dostosowanych do indywidualnych potrzeb, każdy kto chce uzyskać piękną skórę może być naszym klientem. Naszą linię docenią szczególnie osoby o wrażliwej skórze, ponieważ produkty Clinique są alergologicznie przetestowane i w 100% bezzapachowe.

Gdzie można nabyć produkty Clinique?

Produkty Clinique dostępne są na stronie www.clinique.com.pl oraz w perfumeriach Douglas i Sephora.