[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Konkurs sponsorują:

Certina Mercedes-Benz Grupa Wróbel Clinique

Nagrody:

Samochód na weekend - Mercedes-Benz Grupa Wróbel Certina DS Podium Chronograph Zestawów kosmetyków Clinique

Certina

Certina to prawdziwa sportowa marka zegarmistrzowska. Jej zegarki nie tylko wyglądają bezkompromisowo dobrze, ale także ich jakość jest bezkompromisowo wysoka.

Sport to doskonały sposób, by przetestować swoją wytrzymałość – to stwierdzenie jest prawdziwe w stosunku do ludzi, jak i do zegarków. Zegarki Certina od zawsze towarzyszyły najlepszym sportowcom. Charakterystyczny sportowy duch przenika wszystkie aspekty zegarków Certina - od wzornictwa, poprzez technologię, po filozofię marki. Zaangażowanie marki Certina w świat sportu jest widoczne nie tylko w wyglądzie produktów, wyraża się ono także w dynamizmie marki, postępowości, niezawodności i doskonałej wydajności zegarków.

Aby mieć pewność, że wszystkie zegarki Certina wypełnią stawiane przed nimi wysokie wymagania, każdy z nich musi najpierw spełnić surowe kryteria jakości. Certina opracowała swój słynny system zabezpieczeń Double Security DS Concept, nadając swoim zegarkom wyjątkową wytrzymałość i nadzwyczajną wodoszczelność.

Marka konsekwentnie rozwija się w szerokim zakresie współczesnych dyscyplin zegarmistrzowskich: produkuje zegarki dla kobiet i dla mężczyzn, kwarcowe i mechaniczne. W szerokiej ofercie każdy indywidualista znajdzie coś dla siebie. Są tu modele sportowe i modne modele miejskie, a także ponadczasowe klasyki, czy czasomierze w stylistyce morskiej.

www.certina.com