Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Konkurs sponsorują:

Certina Mercedes-Benz Grupa Wróbel Clinique

Nagrody:

Certina DS Podium Chronograph Zestawów kosmetyków Clinique Samochód na weekend - Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Certina

Certina to prawdziwa sportowa marka zegarmistrzowska. Jej zegarki nie tylko wyglądają bezkompromisowo dobrze, ale także ich jakość jest bezkompromisowo wysoka.

Sport to doskonały sposób, by przetestować swoją wytrzymałość – to stwierdzenie jest prawdziwe w stosunku do ludzi, jak i do zegarków. Zegarki Certina od zawsze towarzyszyły najlepszym sportowcom. Charakterystyczny sportowy duch przenika wszystkie aspekty zegarków Certina - od wzornictwa, poprzez technologię, po filozofię marki. Zaangażowanie marki Certina w świat sportu jest widoczne nie tylko w wyglądzie produktów, wyraża się ono także w dynamizmie marki, postępowości, niezawodności i doskonałej wydajności zegarków.

Aby mieć pewność, że wszystkie zegarki Certina wypełnią stawiane przed nimi wysokie wymagania, każdy z nich musi najpierw spełnić surowe kryteria jakości. Certina opracowała swój słynny system zabezpieczeń Double Security DS Concept, nadając swoim zegarkom wyjątkową wytrzymałość i nadzwyczajną wodoszczelność.

Marka konsekwentnie rozwija się w szerokim zakresie współczesnych dyscyplin zegarmistrzowskich: produkuje zegarki dla kobiet i dla mężczyzn, kwarcowe i mechaniczne. W szerokiej ofercie każdy indywidualista znajdzie coś dla siebie. Są tu modele sportowe i modne modele miejskie, a także ponadczasowe klasyki, czy czasomierze w stylistyce morskiej.

www.certina.com