REKLAMA

Konkurs sponsorują:

Certina Mercedes-Benz Grupa Wróbel Clinique

Nagrody:

Certina

Certina to prawdziwa sportowa marka zegarmistrzowska. Jej zegarki nie tylko wyglądają bezkompromisowo dobrze, ale także ich jakość jest bezkompromisowo wysoka.

Sport to doskonały sposób, by przetestować swoją wytrzymałość – to stwierdzenie jest prawdziwe w stosunku do ludzi, jak i do zegarków. Zegarki Certina od zawsze towarzyszyły najlepszym sportowcom. Charakterystyczny sportowy duch przenika wszystkie aspekty zegarków Certina - od wzornictwa, poprzez technologię, po filozofię marki. Zaangażowanie marki Certina w świat sportu jest widoczne nie tylko w wyglądzie produktów, wyraża się ono także w dynamizmie marki, postępowości, niezawodności i doskonałej wydajności zegarków.

Aby mieć pewność, że wszystkie zegarki Certina wypełnią stawiane przed nimi wysokie wymagania, każdy z nich musi najpierw spełnić surowe kryteria jakości. Certina opracowała swój słynny system zabezpieczeń Double Security DS Concept, nadając swoim zegarkom wyjątkową wytrzymałość i nadzwyczajną wodoszczelność.

Marka konsekwentnie rozwija się w szerokim zakresie współczesnych dyscyplin zegarmistrzowskich: produkuje zegarki dla kobiet i dla mężczyzn, kwarcowe i mechaniczne. W szerokiej ofercie każdy indywidualista znajdzie coś dla siebie. Są tu modele sportowe i modne modele miejskie, a także ponadczasowe klasyki, czy czasomierze w stylistyce morskiej.

www.certina.com