[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Konkurs sponsorują:

Certina Mercedes-Benz Grupa Wróbel Clinique

Nagrody:

Samochód na weekend - Mercedes-Benz Grupa Wróbel Certina DS Podium Chronograph Zestawów kosmetyków Clinique

Na czym to polega?

W Men’s Health od 13 lat namawiamy facetów, żeby o siebie dbali na wszystkich frontach. Żeby się więcej ruszali, nie robili głupich rzeczy, żeby wiedzieli, co jeść, a czego unikać oraz, oczywiście, jak być dżentelmenem i mieć powodzenie u kobiet. Mamy wrażenie, że te nasze wysiłki przyniosły rezultaty i dziś więcej jest w Polsce świadomych swojej wartości facetów niż było na początku wieku. Ale to przecież nie tylko nasza zasługa. Mamy ogromną rzeszę sojuszników - blogerów, którzy dzielą się własnym doświadczeniem, wiedzą, opiniami i gustem.
Dlatego po raz drugi już organizujemy konkurs na Męski Blog Roku Men's Health. Zapraszamy do niego blogerów i ich czytelników. Przekonajmy się, który blog cieszy się największym powodzeniem wśród internautów. Tytuły przyznamy w 5 kategoriach. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję po uwzględnieniu liczby głosów oddanych na poszczególne blogi. Oprócz sławy i chwały do wygrania atrakcyjne nagrody, więc nie zwlekaj.

Kto może się zgłosić?

Prowadzisz bloga od co najmniej trzech miesięcy i piszesz głównie do facetów? Zgłoś się do konkursu, wypełniając formularz poniżej.
Nie jesteś blogerem, ale śledzisz swojego ulubionego bloga i chciałbyś, żeby docenili go także inni? Powiadom autora, wysyłając mu informację o konkursie lub napisz do nas, a my go zaprosimy.

Kategorie blogów

1. Paliwo/zdrowie

Ta kategoria obejmuje blogi poświęcone gotowaniu oraz zdrowiu. Robisz zdjęcia jedzenia, gotujesz, piszesz o pierwszej pomocy, lekarstwach lub chorobach – to właśnie jest miejsce dla Twojego bloga.

2. Kariera/pieniądze

W tej kategorii wybieramy blogi o tym, jak zarządzać swoimi (lub cudzymi) pieniędzmi, jak oszczędzać, jak się doskonalić zawodowo, jak się starać o pracę, awans, jak prowadzić firmę i jak skutecznie współpracować z administracją (ZUS, podatki, prawo handlowe etc.).

3. Fitness/Sport

Do tej kategorii należą wszystkie blogi dotyczące aktywności fizycznej. Czy to jest jazda na rowerze, bieganie, trening siłowy czy joga – jeśli tylko związane jest to z ruchem – zapraszamy. Masz bloga o brydżu lub szachach? To są dyscypliny sportowe, więc również zapraszamy do tej kategorii.

4. Styl

Wszystko, co traktuje o modzie, ubraniach, dodatkach, zasadach savoir-vivre, kosmetykach, fryzurach i pielęgnacji ciała powinno się znaleźć właśnie w tej kategorii.

5. Męskie sprawy

To najbardziej pojemna kategoria, bo obejmuje wszystkie te dziedziny życia mężczyzny, które sprawiają nam frajdę, a nie zmieściły się w innych, bardziej specyficznych kategoriach. Zapraszamy więc do „męskich spraw” blogi dotyczące seksu, związków z kobietami, motoryzacji, techniki, ojcostwa, wędkarstwa, a także blogi z poradami „zrób to sam”.

Informacja

Wyniki konkursu - sprawdź tutaj

Przykładowe nominowane blogi