[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Konkurs sponsorują:

Certina Mercedes-Benz Grupa Wróbel Clinique

Nagrody:

Na czym to polega?

W Men’s Health od 13 lat namawiamy facetów, żeby o siebie dbali na wszystkich frontach. Żeby się więcej ruszali, nie robili głupich rzeczy, żeby wiedzieli, co jeść, a czego unikać oraz, oczywiście, jak być dżentelmenem i mieć powodzenie u kobiet. Mamy wrażenie, że te nasze wysiłki przyniosły rezultaty i dziś więcej jest w Polsce świadomych swojej wartości facetów niż było na początku wieku. Ale to przecież nie tylko nasza zasługa. Mamy ogromną rzeszę sojuszników - blogerów, którzy dzielą się własnym doświadczeniem, wiedzą, opiniami i gustem.
Dlatego po raz drugi już organizujemy konkurs na Męski Blog Roku Men's Health. Zapraszamy do niego blogerów i ich czytelników. Przekonajmy się, który blog cieszy się największym powodzeniem wśród internautów. Tytuły przyznamy w 5 kategoriach. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję po uwzględnieniu liczby głosów oddanych na poszczególne blogi. Oprócz sławy i chwały do wygrania atrakcyjne nagrody, więc nie zwlekaj.

Kto może się zgłosić?

Prowadzisz bloga od co najmniej trzech miesięcy i piszesz głównie do facetów? Zgłoś się do konkursu, wypełniając formularz poniżej.
Nie jesteś blogerem, ale śledzisz swojego ulubionego bloga i chciałbyś, żeby docenili go także inni? Powiadom autora, wysyłając mu informację o konkursie lub napisz do nas, a my go zaprosimy.

Kategorie blogów

1. Paliwo/zdrowie

Ta kategoria obejmuje blogi poświęcone gotowaniu oraz zdrowiu. Robisz zdjęcia jedzenia, gotujesz, piszesz o pierwszej pomocy, lekarstwach lub chorobach – to właśnie jest miejsce dla Twojego bloga.

2. Kariera/pieniądze

W tej kategorii wybieramy blogi o tym, jak zarządzać swoimi (lub cudzymi) pieniędzmi, jak oszczędzać, jak się doskonalić zawodowo, jak się starać o pracę, awans, jak prowadzić firmę i jak skutecznie współpracować z administracją (ZUS, podatki, prawo handlowe etc.).

3. Fitness/Sport

Do tej kategorii należą wszystkie blogi dotyczące aktywności fizycznej. Czy to jest jazda na rowerze, bieganie, trening siłowy czy joga – jeśli tylko związane jest to z ruchem – zapraszamy. Masz bloga o brydżu lub szachach? To są dyscypliny sportowe, więc również zapraszamy do tej kategorii.

4. Styl

Wszystko, co traktuje o modzie, ubraniach, dodatkach, zasadach savoir-vivre, kosmetykach, fryzurach i pielęgnacji ciała powinno się znaleźć właśnie w tej kategorii.

5. Męskie sprawy

To najbardziej pojemna kategoria, bo obejmuje wszystkie te dziedziny życia mężczyzny, które sprawiają nam frajdę, a nie zmieściły się w innych, bardziej specyficznych kategoriach. Zapraszamy więc do „męskich spraw” blogi dotyczące seksu, związków z kobietami, motoryzacji, techniki, ojcostwa, wędkarstwa, a także blogi z poradami „zrób to sam”.

Informacja

Wyniki konkursu - sprawdź tutaj