Wygraj słuchawki Jabra Elite Active 75t!

Biegasz, pedałujesz, przerzucasz żelastwo... Wszystko staje się łatwiejsze, jeśli robisz to w dobrym rytmie. Te bezprzewodowe słuchawki dostarczą Ci rytm i to w takiej jakości, że będziesz zaskoczony, że z takich małych, prawie niewidocznych słuchawek udało się wydobyć tyle dźwięków. Zobacz, dlaczego warto wziąć udział w konkursie i powalcz. Do wygrania są trzy zestawy Jabra Elite Active 75t!

Jabra Elite Avtive 75t mat. prasowe Jabra

Ci, którzy nie ruszają się z domu, którzy praktycznie wcale się nie ruszają, mają prosty wybór: nauszne słuchawki na krótkim kablu wystarczą, skoro i tak nie oddalają się od komputera dalej niż na metr, dwa. Jednak ludzie aktywni, tacy, którzy cenią sobie swobodę ruchów, którzy cenią sobie swobodę w ogóle, potrzebują czegoś więcej - słuchawek, które:

  • nie będą zahaczać o klamki, guziki, paski plecaka, gałęzie
  • będą wytrzymałe i odporne na pot i kurz
  • nie będą wypadać z ucha
  • będą świetnie grały
  • będą bezpieczne
  • będą grać długo bez ładowania
  • uwolnią ręce podczas rozmowy telefonicznej

Tak się składa, że słuchawki, które możesz wygrać w tym konkursie spełniają wszystkie te warunki, a mają jeszcze sporo dodatkowych zalet. To naprawdę fajna nagroda! W sklepie takie słuchawki kosztują ponad 700 zł. 

Wygraj słuchawki Jabra

 

Jabra Elite Avtive 75tmat. prasowe Jabra

Jabra Elite Active 75t

Nie będą zahaczać o klamki, guziki, paski plecaka, gałęzie...

ani o kołnierzyk, ani o włosy, ani o kaptur, ani o nic. Bo nie mają czym. Bo są naprawdę bezprzewodowe. Nie tylko nie mają przewodu łączącego je ze źródłem dźwięku, ale nie mają też przewodu łączącego prawą z lewą. Ba! Nie mają nawet innych wystających elementów. Wkładasz je do ucha i jesteś jak agent Secret Service - trzeba się przyjrzeć, żeby je zobaczyć.

Nie będą wypadać z ucha...

bo są lekkie (każda waży zaledwie 5,5 grama), a zestaw wkładek pozwala je dopasować do każdej małżowiny. Są też bardzo dobrze wyważone. Nawet gdy intensywnie ćwiczysz, np. na skakance, siedzą w uchu pewnie jak wklejone.

Będą wytrzymałe i odporne na pot i kurz...

bo to słuchawki dla tych, którzy nie boją się spocić i ubrudzić. Na siłowni wylewasz z siebie siódme poty? Biegasz w deszczu i w pyle polnych dróg? Jabra Elite Active 75t świetnie sobie z tym radzą. Woda i kurz są im niestraszne, bo zostały skonstruowane zgodnie ze stopniem ochrony IP57. Jeśli Ty dajesz radę, one też dadzą.

Będą świetnie grały...

bo to po prostu Jabry. Każdy, kto interesuje się trochę sprzętem wie, że inżynierowie tej marki doskonale znają się na swojej robocie. Mają szerokie pasmo - od 20Hz do 20 kHz, więc sprawdzą się w przypadku każdego gatunku, niezależnie od tego, czy słuchasz rapu czy muzyki symfonicznej. Mają pasywne tłumienie hałasu i bardzo dobrze izolują od dźwięków otoczenia. Oczywiście tylko wtedy, gdy sobie tego życzysz.

No i jeszcze świetna aplikacja Jabra Sound+, która pozwala na precyzyjne dopasowanie brzmienia do swoich preferencji. W końcu każdy z nas jest indywidualistą, prawda?

Będą bezpieczne...

bo pamiętaj, że słuch jest bardzo ważnym zmysłem ostrzegawczym. Oczu dookoła głowy nie masz, ale słyszysz wszystko, co się dzieje z każdej strony. Gdy np. biegasz przy ruchliwej ulicy albo po alejce, po której jeżdżą też rowery, albo jedziesz do pracy hulajnogą, nie możesz się całkiem odizolować. W Jabra Elite Active 75t możesz włączyć funkcję HearThrough. To coś w rodzaju potencjometru głośności świata zewnętrznego. Ty decydujesz, ile chcesz słyszeć.

Będą grać długo bez ładowania...

żebyś nie musiał kończyć treningu w głuchej ciszy. Jabra Elite Active 75t potrafią grać na jednym ładowaniu nawet 7,5 godziny, a jeżeli weźmiesz ze sobą etui, które jest jednocześnie powerbankiem, będą działały nawet przez 28 godzin z dala od gniazdka. Duży zapas mocy, prawda? Kiedy ostatnio byłeś dłużej niż 24 godziny z dala od prądu? Na dodatek, dzięki funkcji szybkiego ładowania, wystarczy włożyć słuchawki na 15 minut do etui, żeby później przez godzinę słuchać muzyki. Godzina treningu zwykle wystarczy.

Uwolnią ręce podczas rozmowy telefonicznej...

żebyś nie musiał odkładać hantli, gdy zadzwoni dziewczyna. Bo nie odebrać nie wypada. W Jabra Elite Active 75t możesz swobodnie rozmawiać niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdziesz. W słuchawkach zainstalowano aż cztery mikrofony, więc niezależnie od tego, w którą stronę masz zwróconą głowę, Twój głos nie zanika. Mikrofony mają też obcięty zakres do przedziału 100 Hz - 10 kHz, dzięki czemu ani dudniący pociąg ani pisk butów na parkiecie nie będzie zagłuszał tego, co mówisz.

Jabra Elite Avtive 75tmat. prasowe Jabra

Zasady konkursu

Sam widzisz, że jest o co powalczyć. Co zrobić, żeby zdobyć te słuchawki?

Zasady są proste. To słuchawki dla aktywnych, więc pokaż nam swoją ulubioną letnią aktywność. Biegasz, jeździsz rowerem, dźwigasz sztangę, pływasz kajakiem... Pokaż nam to. Do 24 sierpnia 2020 roku, do godziny 23.59 wyślij zdjęcie i napisz krótko, w 2-4 zdaniach, dlaczego chciałbyś mieć słuchawki bezprzewodowe Jabra Elite Active 75t. Formularz konkursowy znajdziesz TUTAJ.

Wygrają Ci, którzy przyślą najciekawsze propozycje. Liczy się i pomysłowe zdjęcie, i niebanalny tekst. Oceniać będzie jury redakcyjne. 

Trzy najlepsze zgłoszenia nagrodzimy słuchawkami, a zwycięskie prace opublikujemy na naszej stronie. Nic tak nie motywuje jak przykład.

Powodzenia!

Jabra Elite Avtive 75tmat. prasowe Jabra

Regulamin konkursu jest TUTAJ

REKLAMA