Zobacz, w co będziesz grać na PS5. Zwiastuny z PlayStation 5 Showcase

Podczas wczorajszego PlayStation 5 Showcase zaprezentowano aż 12 produkcji zmierzających na PS5. Jest na co czekać. Uwaga: najlepsze na końcu.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales Materiały prasowe/Sony

Sprzęt, wiadomo, jest ważny. Najważniejsze są jednak gry. Sony pokazało wczoraj moc. Zresztą zobaczcie sami; jest na co czekać. Nie wszystkie zaprezentowane poniżej produkcje ukażą się na premierę PS5, co oczywiste. Zaskakuje natomiast fakt, że w nowego Spider-Mana zagramy również na PS4!

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Nie jest to kolejna część przygód Petera Parkera. Nie jest to też ani w pełni samodzielna gra, ani klasyczny dodatek, tylko coś pomiędzy. Tak czy inaczej zapowiada się bardziej niż miodnie. Na pewno docenicie HDR w waszych telewizorach.

Hogwarts Legacy

Ależ niespodzianka! O grze akcji osadzonej w uniwersum Harry'ego Pottera plotkuje się już od jakiegoś czasu, nikt jednak nie spodziewał się, że zwiastun Hogwarts Legacy zobaczymy akurat podczas PlayStation 5 Showcase. Gra wygląda świetnie, zobaczcie.

Resident Evil VIII

Ależ to jest mroczne! Już sam zwiastun horroru od Capcomu powoduje skok tętna. W środku nocy ze słuchawkami na uszach będzie można się znów bać.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Rozwałka na najwyższym poziomie w "realiach" zimnej wojny to wybuchy, pościgi, strzelanie i jeszcze więcej strzelania. W tej oprawie graficznej i z takim udźwiękowieniem będzie bardziej niż gorąco.

Final Fantasy XVI

Legendarna seria powraca! Tyle słów niech wystarczy. Jarajmy się.

Oddworld: Soulstorm

Devil May Cry 5: Special Edition

Deathloop

Demon's Souls

Five Nights at Freddy's: Security Breach

Fortnite

God of War 5: Ragnarok

Wystarczy usłyszeć głos Kratosa i zobaczyć logotyp, żeby po kręgosłupie przeszły ciarki. Premiera już w 2021 (bez opóźnień, prosimy!).

REKLAMA