Zegarek inspirowany nowym Batmanem

Z okazji premiery nowego Batmana marka Police wypuściła na rynek specjalny zegarek, nawiązujący stylistyką do mrocznego klimatu Gotham City. To prawdziwa gratka dla największych fanów człowieka-nietoperza.

The Batman Vegeance Edition fot. materiały prasowe Police

Batman z Robertem Pattinsonem w roli głównej to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych produkcji filmowych tego roku. Matt Reeves podjął się niezwykle ambitnego zadania, którego efekty możemy podziwiać od dzisiaj w kinach.

Z okazji premiery filmu włoska marka Police wprowadziła do swojej oferty specjalny zegarek BATMAN VENGEANCE EDITION, którego sprzedaż rozpoczyna się właśnie dzisiaj. Rzecz jest ściśle limitowana (w Polsce będzie dostępnych jedynie 20 sztuk), dlatego chętni nie powinni zwlekać z decyzją.

The Batman Vegeance Editionfot. materiały prasowe Police

Zegarek Batmana

Zegarek inspirowany Mrocznym Rycerzem prezentuje się naprawdę imponująco. Jego masywna koperta została wykonana z czarnej, matowej stali, którą pokryto zabezpieczającą powłoką IP. Koperta zegarka ma 48 mm szerokości i zdobią ją trzy tarcze – każda z inną strefą czasową.
Główna tarcza zegarka jest „wtopiona” najgłębiej ze wszystkich, a jej znaczniki godzin wznoszą się ku górze.

The Batman Vegeance Editionfot. materiały prasowe Police


Tarcze zegarka zdobią dwa BatSymbole: klasyczny nietoperz oraz napis „The Batman”.

Kopertę otacza pierścień wzmocniony charakterystycznymi, sześciennymi śrubami. Tarczę czasomierza chroni szkło mineralne, które jest odporne na zarysowania.

Wszystkie funkcje zegarka obsługuje się za pomocą trzech przycisków umieszczonych na pierścieniu koperty. Każdy z nich ozdabia charakterystyczny dla Police symbol – litera P.

The Batman Vegeance Editionfot. materiały prasowe Police


Limitowany model BATMAN VENGEANCE EDITION jest wodoodporny do 5 atmosfer.

Wyjątkowe opakowanie

Opakowanie BATMAN VENGEANCE EDITION to małe dzieło sztuki. Czarne etui, wykonane z włókna węglowego, ma kształt skrzydła nietoperza. Po otwarciu opakowanie nabiera kształtu rozpostartych skrzydeł – symbolu Batmana.

The Batman Vegeance Editionfot. materiały prasowe Police

The Batman Vegeance Editionfot. materiały prasowe Police


Do każdego zegarka (powstało w sumie 2500 sztuk) dołączono kopertę z Zielonym listem – elementem fabuły filmu.

W kopercie znajduje się też certyfikat autentyczności oraz zdjęcia z planu.

Filmowe gadżety 

Jakby tego było mało, Police nagradza każdy zakup limitowanego zegarka specjalnym zestawem gadżetów. Szczęśliwcy, którym uda się kupić Batman Vengeance Edition, otrzymają czarną torbę Tote Bag z nadrukiem Police x Batman oraz brelok w kształcie maski Batmana.

The Batman Vegeance Editionfot. materiały prasowe Police


Zegarek BATMAN VENGEANCE EDITION jest dostępny w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych. Szczegóły na zibi.pl/Police i  zibi.pl/police/batman/