Zegarek Roku 2020

Grono branżowych ekspertów po raz 11 wybrało zegarki, które powalczą o statuetki w kilku konkursowych kategoriach. W jednej z nich - „Wybór Internautów” - swojego faworyta możecie wskazać także Wy! Men's Health jest patronem medialnym wydarzenia.

Zegarek Roku Zegarek Roku

Rok 2020 – z oczywistych względów - był bardziej ubogi w spektakularne premiery nowych czasomierzy. Międzynarodowe jury wybrało jednak 60 z nich i wyróżniło nominacjami w corocznym konkursie „Zegarek Roku CH24.PL”, w następujących kategoriach: zegarek klasyczny, zegarek sportowy, zegarek damski, zegarek z komplikacjami, innowacja w zegarmistrzostwie oraz zegarek do 10 000 PLN.

W gronie wytypowanych modeli znajdziecie eleganckie garniturowce, sportowe zegarki o mniej i bardziej skomplikowanej naturze, designerskie perełki dla pań ceniących zegarmistrzostwo, komplikacje z najwyższej półki, innowacyjne rozwiązania i świetne zegarki, które nie zrujnują domowego budżetu.

Zegarek RokuZegarek Roku

Głosować możecie i Wy. W tym celu wejdźcie na stronę zegarekroku.pl i wybierzcie ten model, który Waszym zdaniem był najciekawszą premierą roku i który najchętniej nosilibyście na własnym nadgarstku.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę ch24.pl  

Men's Health jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz również:
REKLAMA