Wyjątkowy projektor Samsung The Freestyle wkrótce w Polsce

Samsung The Freestyle to ciekawy projektor, który pozwoli Ci wyświetlić obraz w dowolnym miejscu. Jest lekki, mobilny i potrafi wyświetlać szczegółowy obraz o przekątnej do 100 cali, czyli naprawdę spory. Na dodatek wcale nie musisz mieć specjalnie przygotowanej białej ściany, żeby oglądać swoje ulubione filmy.

Samsung projektor The Freestyle mat. pras. Samsung

Według opisu producenta, możesz go używać w salonie, w pokoju dziecinnym, na tarasie, w ogrodzie, a nawet zabrać ze sobą na kemping, jeśli nie potrafisz sobie wyobrazić życia bez filmów. Trenujesz z jakimś trenerem online? Teraz będziesz go mógł sobie wyświetlić w większym rozmiarze, a nie wgapiać się w mały ekranik smartphone'a. 

Samsung projektor The Freestylemat. pras. Samsung


Projektor The Freestyle waży tylko 830 g, więc bez problemu można go przenosić między pomieszczenia, wynosić z domu, a także zabierać ze sobą w podróż.

To co go wyróżnia najbardziej, to obrotowa podstawa, która pozwala wyświetlać obraz na ścianie, na suficie czy na podłodze. Na biurko też można rzucić obraz, np wykresu. Bo wyświetlać na niem można nie tylko filmy oczywiście. Możesz też rzucić na ścianę ekran komputera czy wyświetlić na niej dowolny obraz.

Samsung projektor The Freestylemat. pras. Samsung


Projektor wyświetla obraz do 100 cali i to bez konieczności manualnej regulacji. Ta automatyzacja to kolejna z mocnych stron tego niewielkiego urządzenia. Na Automatyczne Dostosowanie Obrazu składa się szereg funkcji i technologii, takich jak Autokorekta Efektu Trapezu, Automatyczne Wyostrzenie, czyli dopasowanie obrazy do koloru i rodzaju powierzchni, a także Automatyczne Poziomowanie. Wszystko to sprawia, że korzystanie z tego projektora jest szybkie i łatwe. Dopełnienie wrażeń wizualnych stanowi mocne audio. Wyjątkowa w kategorii projektorów konstrukcja w kształcie cylindra pozwoliła na zastosowanie głośnika 360°, który dostarcza dźwięk wokół projektora.

The Freestyle wygląda bardzo interesująco i już niebawem będzie dostępny w przedsprzedaży Polsce. Gdy tylko trafi w nasze ręce, postaramy się pokazać, jak się sprawdza w praktyce.

Interesujesz się technologią? Przymierzasz się właśnie do zakupu nowego gadżetu? Bądź jednym z pierwszych, którzy dowiedzą się więcej o przedsprzedaży The Freestyle w Polsce i zarejestruj się na stronie

https://www.samsung.com/pl/projectors/the-freestyle/the-freestyle-pre-registration/

Zobacz również:
REKLAMA