[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Wygraj konsolę PS3 i grę NFS Undercover

Weź udział w konkursie i wygraj konsolę PlayStation 3 razem z grą Need for Speed Undercover!

 Od wygrania nagrody w konkursie
Men's Health i Electronic Arts dzielą cię tylko dwa kroki!

Krok 1:
Zarejestruj się w serwisie menshealth.pl

Krok 2:
Wyślij maila na adres konkursy@mpp.pl (w temacie maila wpisz "NFS") z krótką odpowiedzią na pytanie:

REKLAMA

"Co łączy piękne dziewczyny, szybkie samochody i dobry sprzęt do grania?"

 

Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy konsolą PlayStation 3 wraz z grą Need for Speed Undercover. Mamy również 3 nagrody pocieszenia, którymi są 3 egzemplarze gry Need for Speed Undercover w wersji na konsolę Playstation 3.

Na Wasze odpowiedzi czekamy tylko do 19 lutego 2009 roku!

W konkursie będą brały udział tylko zgłoszenia zawierające nazwę użytkownika serwisu menshealth.pl, imię, nazwisko i adres uczestnika oraz poniższą formułkę:

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o.o, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)."

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij