[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
13OCEŃ
5.0

Wszechstronne golarki i trymery marki Philips

Zrób noworoczny upgrade swojego codziennego golenia z linią golarek i trymerów Philipsa.

Noszenie zarostu i brody jest fajne, ale tylko jeśli masz wsparcie w postaci odpowiednich narzędzi. Philips takie wsparcie zapewnia. 

Sprawa zarostu, jego długości, stylu i sposobu przycinania to kwestia bardzo indywidualna. Twoje preferencje widać na pierwszy rzut oka, a decyzja o zgoleniu lub zapuszczeniu brody bez wątpienia spotka się z komentarzami otoczenia. Zadbany zarost i skóra twarzy to wizytówka każdego faceta, która w dodatku mówi o nim więcej niż wybrany danego dnia strój.

Philips S7530/50

Nic więc dziwnego, że coraz więcej panów poświęca kwestii zarostu sporo uwagi i dobrze zastanawia się, nim dokona zmian. A przecież kluczem do zadbanej brody – bez względu na jej długość – nie jest jednorazowa wizyta u barbera, ale systematyczne utrzymywanie pożądanego wyglądu. Dzięki golarkom i trymerom Philips zadanie to nigdy jeszcze nie było tak łatwe.

Philips S5400/26

Tylko na pierwszy rzut oka może się wydawać, że gładko ogolona broda sprawia najmniej problemów. Owszem, jest to rozwiązanie najłatwiejsze, ale też najczęściej bywa wykonywane niewłaściwie. Podrażnienia, krostki i wrastające włoski to najczęstsze problemy, z jakimi borykają się mężczyźni, a wszystkie wynikają nie tyle z niewłaściwej techniki, co z nieodpowiednich narzędzi.

Philips SW3700/07

Dla skóry wrażliwej najlepiej nada się model Philips S7530/50, który goli na sucho lub na mokro, posiada 5 ustawień długości cięcia, a za pomocą dołączonej szczoteczki oczyszcza głęboko skórę twarzy. W modelu Philips S5400/26 również znajdziesz funkcję ochrony skóry podczas golenia, zaś ostrza MultiPrecision uniosą i przytną wszystkie włosy i pozostały zarost. Golarka ta jest wyposażona w 5-kierunkowe głowice o 5 niezależnych ruchach, które gwarantują szybkie i dokładne golenie nawet na linii szyi i szczęki.

Philips SW5700/07

Dwa kolejne modele sprawią, że poczujesz prawdziwy przypływ mocy. Philips SW3700/07 posiada 27 obrotowych ostrzy ścinających zarost pod każdym kątem oraz system ComfortCut stworzony z myślą o uniknięciu zadraśnięć i skaleczeń. Dodatkowo głowice Flex poruszają się niezależnie w 4 kierunkach, więc dostosowują się do krzywizny twarzy i ułatwiają golenie.

Philips BT7205/15

Z kolei model Philips SW5700/07 z końcówką SmartClick to prawdziwa gratka dla perfekcjonistów. Z jej pomocą sprawnie zadbasz o wąsy i bokobrody i idealnie wykończysz swoją stylizację. Golarka wyposażona jest w samoostrzące się ostrza, które gwarantują idealne cięcie dosłownie za każdym razem – kąt, pod jakim wyrastają włosy, nie ma tu żadnego znaczenia.

Philips BT7204/85

Przy większym zaroście sprawdzą się trymery Philips. Na początek proponujemy skorzystać z jednego z dwóch najpopularniejszych modeli – BT7205/15 i BT7204/85. Czy pozwoliłeś włosom rosnąć tylko przez ostatni tydzień, czy zapuszczasz brodę z prawdziwego zdarzenia, wesprą cię w dążeniu do ideału. Z regulowanymi ustawieniami długości i nakładkami umożliwiającymi niezwykle precyzyjne cięcia obecnie nie mają sobie równych na naszym rynku.

Pomogą przy dokładnym przycinaniu krawędzi brody oraz regularnym skracaniu dłuższych włosów. Oba modele wyposażone są w funkcję zasysania ściętych włosków, abyś miał pewność, że nie pozostawisz po sobie w łazience ani śladu. Trymery działają bezprzewodowo i o ile warto je od czasu do czasu naładować przez pełną godzinę, codzienne użytkowanie jest dużo wygodniejsze również ze względu na brak uciążliwego kabla.

Po jednorazowym ładowaniu bateria działa przez 60 minut – tyle na pewno wystarczy do codziennej pielęgnacji! Nigdy już nie uznasz jej za przykry obowiązek, wręcz przeciwnie – nabierze dla ciebie posmaku luksusu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij