TomTom Go Navigation: nowoczesna nawigacja w smartfonie

Smartfon może stać się profesjonalną nawigacją GPS w twoim samochodzie. Jak to zrobić? Wystarczy pobrać aplikację TomTom Go Navigation, zyskując dostęp do najwyższej jakości, dokładnych i stale aktualizowanych map.

Nawigacja w smartfonie FOT. SHUTTERSTOCK
Nawigacja w smartfonie

Aplikacja TomTom Go Navigation pozwala zmienić myślenie o samochodowej nawigacji. W dzisiejszych czasach GPS nie musi być bowiem osobnym urządzeniem. Wystarczy zwykły smartfon, żeby móc korzystać z wysokiej klasy, dokładnych i aktualizowanych co tydzień map. Do tego posiadacze iPhone’ów mogą wyświetlić mapę na ekranie samochodu współpracującego z Apple CarPlay, a w razie potrzeby prowadzenie do celu może odbywać się w trybie offline. Co jeszcze potrafi aplikacja od TomTom?

Uwaga! Teraz dla wszystkich użytkowników, którzy zapiszą się na nasz newsletter, udostępniamy kod promocyjny, dzięki któremu będą mogli aż przez pół roku korzystać z nawigacji TomTom Go Navigation zupełnie za darmo.

Nawigacja w trybie offline

Po pierwsze TomTom Go Navigation jest wyposażona w szczegółowe mapy 3D, które przechowywane są w pamięci telefonu. Dzięki temu skuteczne prowadzenie do celu możliwe jest nawet w trybie offline. Pomaga to nie tylko oszczędzać pakiety danych internetowych, ale też pozwala korzystać ze wskazówek nawigacji na terenach o słabym zasięgu sieci komórkowych.

Unikaj korków i utrudnień

Po podłączeniu do internetu, kierowca uzyskuje z kolei szereg dodatkowych możliwości. Jedna z nich to funkcja TomTom Traffic, dostarczająca dokładnych i wiarygodnych informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Pozwala ona uniknąć korków i utrudnień, na bieżąco śledząc zmiany w natężeniu ruchu na trasie i podając alternatywne trasy dojazdu do celu.

Funkcja TomTom Speed Cameras to z kolei pożądana przez kierowców i przydatna funkcja, informująca o stojących przy drodze punktach kontroli prędkości, tym samym pozwalająca zwrócić uwagę na przestrzeganie ograniczeń na danym odcinku drogi.

Zawsze na bieżąco

TomTom Go Navigation to aplikacja, która oferuje częstą, bo cotygodniową aktualizację map. To ogromna zaleta w porównaniu do wspomnianych nawigacji – czy to będących w wyposażeniu fabrycznym pojazdu, czy zakupionych jako dodatkowe urządzenie. Cotygodniowe aktualizacje mobilnej aplikacji są dla użytkownika praktycznie bezobsługowe, a pomagają unikać nowo zablokowanych pasów ruchu, aktywnych prac drogowych, świeżo otwartych odcinków dróg czy innych przeszkód, powodujących opóźnienia i niepotrzebny stres.

Bezpieczne i czytelne prowadzenie

Aplikacja TomTom GO Navigation jest intuicyjna w obsłudze i wyposażona w wiele innowacyjnych funkcji, które pomagają nawet mało doświadczonemu kierowcy w bezpiecznym dotarciu do celu, w zupełnie obcym dla niego mieście czy regionie. Czytelny pasek trasy pokazuje precyzyjny czas dotarcia do celu, a asystent pasa ruchu prowadzi kierowcę jak po sznurku. Moving Lane Guidance pomaga wybrać odpowiedni pas i nie pozwala przeoczyć właściwych zjazdów z autostrady lub skrętów na skrzyżowaniu, przez powiększenie pasa ruchu przy zbliżaniu się do miejsca manewru.

Więcej możliwości

Dodatkowe funkcje map w aplikacji TomTom GO Navigation umożliwiają użytkownikowi dodawanie nowych i usuwanie niewykorzystywanych regionów map, co pozwala ograniczyć ilość używanej pamięci telefonu.

TomTom GO Navigation udostępnia też zestaw usług online, w tym TomTom Online Search and Routing, która ułatwia wyszukiwanie miejsca docelowego i czyni je intuicyjnym.

Aplikację TomTom GO Navigation pobrać można ze sklepów App Store, Google Play oraz Huawei AppGallery. Co więcej, od niedawna TomTom umożliwia korzystanie z nawigacji poprzez platformę CarPlay, wyświetlając mapę na ekranie samochodu.

Co istotne, aplikacja TomTom GO Navigation nie zawiera reklam. Producent oferuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną, a następnie użytkownicy mogą wykupić subskrypcję w wysokości 57,99 zł za dwanaście miesięcy, 39,99 zł za sześć miesięcy lub 8,99 zł za miesiąc. Subskrypcje te można zakupić bezpośrednio w Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

Uwaga! Teraz dla wszystkich użytkowników, którzy zapiszą się na nasz newsletter, udostępniamy kod promocyjny, dzięki któremu będą mogli aż przez pół roku korzystać z nawigacji TomTom Go Navigation zupełnie za darmo.