[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Test zegarków sportowych - sprawdziliśmy 4 modele [MH Lab]

Dobry personalny trener zbierze i zanalizuje wszystkie dane i bez słów zmotywuje Cię do jeszcze większego wysiłku. Tak, o pulsometrach mowa.

zegarki sportowe fot. Producenci
Byłem sceptyczny, zwłaszcza że długo pulsometry i sportowe zegarki kojarzyły mi się głównie z bieganiem. Do czasu gdy zrobiłem bokserski trening z nadajnikiem na klatce i zegarkiem w narożniku. Od tamtej pory – a było to dobrych parę lat temu – nie wyobrażam sobie treningu bez monitorowania osiągów.

I to bez znaczenia, czy chodzi o boks, jazdę rowerem, wiosłowanie na ergometrze, crossfitowy WOD czy klasyczny trening siłowy. Dobry sprzęt jest w stanie z powodzeniem zastąpić trenera, to jasne. Ale też DJ-a, przewodnika po górskich szlakach czy speca od jakości snu. Oto czterech takich dżentelmenów.

1. Tom Tom Adventurer (tomtom.com, 1299 zł)

Raport z testu: Świetny wybór dla amatorów stoków: zegarek zorientuje się, że wjeżdżasz wyciągiem na górę, i wyświetli dane dotyczące Twojego ostatniego zjazdu. W dodatku ma zintegrowany odtwarzacz muzyczny, odczytuje tętno z nadgarstka i ma kolorowe, wymienne paski. Bomba.

Ocena testera:

 • Design 9/10
 • Funkcjonalność 9/10
 • Wart swojej ceny 9/10

REKLAMA

REKLAMA

zegarki sportowe fot. Producenci

2. Garmin Fenix 5X (garmin.com, 749,99 €)

Raport z testu: Cholernie męski, świetnie prezentuje się na mocniejszych przegubach. Ma fabrycznie załadowane kolorowe mapy TOPO Europy oraz funkcje nawigacyjne. Ramka ze stali nierdzewnej pełni jednocześnie funkcję anteny EXO – lubimy takie rozwiązania. Szafirowe szkło to gwarancja trwałości. Słowem: jest świetnie.

Ocena testera:

 • Design 10/10
 • Funkcjonalność 9/10
 • Wart swojej ceny 8/10

REKLAMA

zegarki sportowe fot. Producenci

3. Polar M430 (polar.com, 969 zł)

Raport z testu: Odświeżona wersja niezwykle udanego modelu M400. Największy upgrade to odczyt tętna z nadgarstka. Niezwykle dokładny, solidny, umożliwia całodobowy pomiar tętna, przez co jeszcze dokładniej monitoruje aktywność i ocenia stan potreningowej regeneracji. Świetny, no i ta cena!

Ocena testera:

 • Design 7/10
 • Funkcjonalność 10/10
 • Wart swojej ceny 10/10

REKLAMA

REKLAMA

zegarki sportowe fot. Producenci

4. Suunto Spartan Ultra Copper SE HR (suunto.com, 3799 zł)

Raport z testu: Jeśli potrzebujesz zegarka sportowego, który w towarzystwie mankietów i spinek prezentować będzie się jak prawdziwy sikor wśród sikorek, właśnie go znalazłeś. Spartan Ultra Copper Special Edition jest cholernie elegancki, a przy tym sportowy pełną gębą. Potrafi w zasadzie wszystko, ma szafirowe, odporne na zarysowania szkło (ekran dotykowy!) i jest wodoszczelny w klasie 100 m. Najwyższą jakość gwarantuje fakt, że jest ręcznie wykonywany w Finlandii.

Ocena testera:

 • Design 10/10
 • Funkcjonalność 9/10
 • Wart swojej ceny 8/10

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij