[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Test PlayStation Platinum Wireless Headset od Sony [nasze wrażenia]

Bezprzewodowe słuchawki, które zapewniają przestrzenny dźwięk 7.1, wprowadzają do świata graczy tryb 3D Audio, są bardzo wygodne, długo pracują na baterii i kosztują w sumie nie tak wiele.

PlayStation Platinum Wireless Headset fot. Wydawcy i Producenci
Najważniejsze w zasadzie zostało już powiedziane. Słuchawki dla graczy od Sony są po prostu świetne i na tym w zasadzie można by zakończyć. Dla porządku znajdę jednak elementy, do których można się przyczepić.

Żeby nie było zbyt cukierkowo, wspomnę od razu, że plastikowe elementy nie wzbudzają zaufania co do trwałości (co innego aluminium), a drobne przyciski na lewej puszce są niewygodne i wiele czasu potrzeba, aby ogarnąć ich układ.

Platinum Wireless Headset nie jest też sprzętem, który świetnie sprawdza się w słuchaniu muzyki (choć dołączony kabel umożliwia podłączenie ich choćby do smartfona). Narzekanie należy jednak szybko ukrócić, bo to zestaw dla graczy, a gdy mowa o grach, słuchawki Sony wymiatają.

Przestrzenny dźwięk jest doskonały i wyraźny na tyle, że ograny slogan, że szybciej usłyszysz przeciwnika niż go zobaczysz, nabiera autentyczności. Tryb 3D Audio (który na razie niestety wypróbować możemy jedynie w "Uncharted 4") to w ogóle nowa jakość, do której powinni gromadnie równać wszyscy producenci gier.

Są jeszcze dwa wbudowane mikrofony z redukcją szumów, zupełnie OK w rozgrywce sieciowej – tutaj nie trzeba nic więcej mówić. Przy tym wszystkim zestaw Platinum jest lekki i świetnie leży na głowie, zupełnie nie męcząc użytkownika nawet po wielu godzinach korzystania. Świetny sprzęt, z którym nie zamierzam się rozstać.

Cena: 599 zł, playstation.com

REKLAMA

Produkty z kategorii: słuchawki douszne znajdziesz w sekcji MH Zakupy: słuchawki douszne bez gumek

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij