Teledysk kArmageDoom heavymetalowego Huntera promuje grę DOOM Eternal

Odpal nowy teledysk słynącego z heavymetalowych riffów Huntera i zanurz się już dzisiaj w świecie gry DOOM Eternal. Możesz spodziewać się zarówno muzycznego, jak i cyfrowego piekła, w którym nie bierze się jeńców. 

Cenega
Fot. Cenega

Teledysk „kArmageDoom” został stworzony wspólnie z zespołem Hunter oraz Mania Studio specjalnie z okazji zbliżającej się premiery gry DOOM Eternal.

Odpal go i przekonaj się, że nie ma wiele przesady w stwierdzeniu, że to piekielnie mocna muza: 


 

Możesz też zajrzeć na plan teledysku i poznać kulisy tej piekielnej produkcji:

Zespół Hunter obchodzi obecnie XXXV-lecie swojej bogatej historii twórczej na polskiej scenie metalowej. Ciężkie gitarowe riffy połączone z poruszającymi, mocnymi a jednocześnie poetyckimi tekstami, porywające aranżacje instrumentalne oraz elementy muzyki filmowej to kluczowe cechy zespołu, który określa swoją muzykę jako soulmetal.

Niezliczona ilość koncertów, w tym z największymi gwiazdami światowymi jak Metallica, Iron Maiden, Motorhead, Gojira czy Korn, do tego niezliczona ilość nagród, dwie złote płyty i cztery pokolenia wiernych fanów to wkład Huntera w historię polskiego metalu. Ich kolejny krok to „kArmageDoom".

 

Przypominamy też, że gra DOOM Eternal w wersjach na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz komputery osobiste, w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej, ukaże się już jutro, czyli 20 marca 2020 roku.

To ostatni moment, aby skorzystać z przedsprzedaży. W jej ramach do każdego przedpremierowego zamówienia gry dodawany jest pakiet Rip and Tear, zawierający skórkę DOOT Revenant, nostalgiczną skórkę do strzelby i poziom mistrzowski „baza kultystów”. Ten zestaw uzupełnia klasyczna gra DOOM 64 w wydaniu na PlayStation4, Xbox One oraz PC.

Grę DOOM Eternal możesz zamówić na oficjalnej stronie wydawcy gry: https://bethesda.net/pl/game/doom.

Zobacz również:
REKLAMA