Technologia InStart w Briggs&Stratton

Masz już dość szarpania za linkę rozrusznika i kabli, które plączą się pod nogami? Briggs&Stratton ma dla Ciebie innowacyjny system uruchamiania silnika w kosiarce spalinowej. Rozwiązanie to z pewnością docenią także kobiety, dla których szarpanina z linką była często przeszkodą nie do przejścia.

kosiarka fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Silnik Briggs&Stratton 775iS DOV InStart wprowadził na rynek najnowszą technologię baterii Lithium-Ion zintegrowanej bezpośrednio z samym silnikiem. Dzięki systemowi InStart użytkownik otrzymał najwyższy poziom w jakości uruchamiania silnika – bez linki rozrusznika, bez pompowania  i ssania, wystarczy nacisnąć przycisk Start lub przekręcić kluczyk i silnik się uruchamia.

To najprostsze uruchamianie kosiarki spalinowej w historii i z pewnością ogromne udogodnienie dla kobiet i osób starszych, którzy mieli problem z pociąganiem za linkę rozrusznika. InStart łączy moc i wydajność silnika spalinowego z  bezproblemowym uruchamianiem elektrycznej kosiarki.

Wypróbowana technologia baterii Lithium-Ion zapewnia proste, nieprzerwane i wielokrotne uruchamianie bez potrzeby ciągłego ładowania baterii. Naładuj, Wsuń, Koś – jeszcze nigdy rozruch kosiarki nie był tak prosty!

kosiarkafot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

W sezonie 2016 dochodzą kolejne silniki z tym systemem: 675iS i 875iS.

Technologia InStart – teraz bez linki rozrusznika, po prostu naciśnij przycisk lub przekręć kluczykiem.

  • Bez pompowania paliwa
  • Bez ssania
  • Brak linki rozrusznika
  • Natychmiastowe, łatwe uruchamianie

Ładowanie baterii 60 minut – ponad 50 rozruchów z w pełni naładowanej baterii

Ładowanie baterii 10 minut – ponad 10 rozruchów z szybkiego ładowania

Więcej na:

www.briggsandstratton.com.pl

www.silnikmaznaczenie.pl.

Zobacz również:
REKLAMA