[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Technologia InStart w Briggs&Stratton

Masz już dość szarpania za linkę rozrusznika i kabli, które plączą się pod nogami? Briggs&Stratton ma dla Ciebie innowacyjny system uruchamiania silnika w kosiarce spalinowej. Rozwiązanie to z pewnością docenią także kobiety, dla których szarpanina z linką była często przeszkodą nie do przejścia.

kosiarka fot. Materiały prasowe
Silnik Briggs&Stratton 775iS DOV InStart wprowadził na rynek najnowszą technologię baterii Lithium-Ion zintegrowanej bezpośrednio z samym silnikiem. Dzięki systemowi InStart użytkownik otrzymał najwyższy poziom w jakości uruchamiania silnika – bez linki rozrusznika, bez pompowania  i ssania, wystarczy nacisnąć przycisk Start lub przekręcić kluczyk i silnik się uruchamia.

To najprostsze uruchamianie kosiarki spalinowej w historii i z pewnością ogromne udogodnienie dla kobiet i osób starszych, którzy mieli problem z pociąganiem za linkę rozrusznika. InStart łączy moc i wydajność silnika spalinowego z  bezproblemowym uruchamianiem elektrycznej kosiarki.

REKLAMA

Wypróbowana technologia baterii Lithium-Ion zapewnia proste, nieprzerwane i wielokrotne uruchamianie bez potrzeby ciągłego ładowania baterii. Naładuj, Wsuń, Koś – jeszcze nigdy rozruch kosiarki nie był tak prosty!

fot. Materiały prasowe

W sezonie 2016 dochodzą kolejne silniki z tym systemem: 675iS i 875iS.

Technologia InStart – teraz bez linki rozrusznika, po prostu naciśnij przycisk lub przekręć kluczykiem.

  • Bez pompowania paliwa
  • Bez ssania
  • Brak linki rozrusznika
  • Natychmiastowe, łatwe uruchamianie

Ładowanie baterii 60 minut – ponad 50 rozruchów z w pełni naładowanej baterii

Ładowanie baterii 10 minut – ponad 10 rozruchów z szybkiego ładowania

Więcej na:

www.briggsandstratton.com.pl

www.silnikmaznaczenie.pl.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij