[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

SteelSeries Arctis 7 [test redakcji i recenzja]

Odkryliśmy genialny sposób na testowanie słuchawek dla graczy. Podłączamy sprzęt do konsoli albo PC-ta, wrzucamy do napędu płytę z "Doomem" i... tak, gramy. Jeśli na ciele przez intensywny dźwięk pojawiają się ciary, słuchawki działają – i to świetnie. Zobacz, jak w takim teście wypadły SteelSeries Arctis 7.

słuchawki steelseries fot. Producenci

Dobry start?

Będę się czepiał na wstępie, bo później może nie wystarczyć czasu i miejsca – sposób, w jaki producent wybrał na promocję Arctis 7, budzi moje wątpliwości. Otóż w górnym prawym rogu kartonu widnieje rekomendacja "Best Gaming Headset". Czyli kupujemy w ciemno? No właśnie nie do końca, bo mniejszą czcionką dopisano, że chodzi o producenta, który nam ten headset dostarczył.

Niby proste i skuteczne, a jednak użytkownika (czyt. mnie i Ciebie) może to wkurzać – i efekt odwrotny od zamierzonego. Dobra, dosyć tych złośliwości, bo SteelSeries Arctis 7 zasługują na to miano bez dopisków.

Design

Już sam karton daje do zrozumienia, że do czynienia ma się z solidną produkcją – w tym przekonaniu utwierdzisz się, gdy słuchawki z niego wyciągniesz. Są solidne, ale lekkie, mają spore, łatwe w nawigacji przyciski i pokrętła (co nie jest takie oczywiste – od miesięcy gram również z konkurencyjnym sprzętem i wciąż się gubię, wciskając w trakcie rozgrywki multi nie to, co powinienem), można je ładnie złożyć na płasko.

Największe wrażenie robi jednak pasek z rzepem odpowiedzialny za regulację słuchawek – chyba pierwszy raz spotkałem się z takim rozwiązaniem. Całości dopełnia fajna kolorystyka z geometrycznym wzorem na pasku na czele.

Dźwięk

Artcis 7 brzmią świetnie. Godzinną sesję z "Doomem" spędziłem naprawdę z gęsią skórką, co jest oczywiście również zasługą samej gry. Grałem na konsoli w stereo, bo – niestety – dedykowana aplikacja zapewnia dźwięk 7.1 tylko przy korzystaniu z PC-ta. Może to być problem, owszem, jednak mi w żaden sposób to nie przeszkadzało. Z lewej słuchawki wyciąga się mikrofon – tutaj nie ma się do czego przyczepić; jest OK.

Werdykt

Chcesz z głośników przesiąść się na słuchawki? Znalazłeś swój produkt.

steelseries.com, 699 zł.

REKLAMA

Produkty z kategorii: słuchawki bezprzewodowe znajdziesz w sekcji MH Zakupy: Słuchawki bezprzewodowe bluetooth

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij