REKLAMA

Słuchawki bezprzewodowe ATH-ANC300TW True Wireless

Audio Technica to światowy potentat w dziedzinie profesjonalnych mikrofonów i słuchawek. Ta japońska firma od początku lat 60. dba o to, żebyśmy słyszeli dokładnie to, co pada ze sceny, ze studia telewizyjnego czy studia nagrań. Doświadczenie zobowiązuje, dlatego właśnie najnowsze słuchawki bezprzewodowe ATH-ANC300TW to propozycja, która powinna przykuć uwagę każdego audiofila. 

Audio Technica ATH-ANC300TW mat. prasowe
ATH-ANC300TW, douszne słuchawki z serii QuietPoint, zachowują idealną równowagę pomiędzy wygodą, udogodnieniami i wydajnością, w kompaktowej konstrukcji dostarczając najlepszy w swojej klasie dźwięk oraz układ redukcji hałasu. Projektanci wyposażyli ten model w 5,8-milimetrowe przetworniki z membranami powlekanymi warstwą DNC (diamond-like-carbon). Zastosowane rozwiązanie pozwala uzyskać wspaniałe, pełnozakresowe odwzorowanie dźwięku za pośrednictwem łączności Bluetooth.

REKLAMA

Audio Technica ATH-ANC300TWmat. prasowe

Za najwyższy stopień redukcji hałasu otoczenia odpowiada cyfrowy hybrydowy układ redukcji hałasu. W każdej ze słuchawek znajdują się dwa mikrofony (jeden za przetwornikiem, a drugi za nim), które wychwytują hałas otoczenia i wprowadzają go do niezwykle dokładnego, cyfrowego procesora redukującego hałas. Do zoptymalizowania przestrzeni w kanale dźwiękowym i zapewniania efektywnej transmisji dźwiękowej mikrofon sprzężenia zwrotnego ustawiono prostopadle do przetwornika.

Wygodę użytkowania ATH-ANC300TW zwiększają wielofunkcyjne przyciski umożliwiające komfortowe sterowanie odtwarzaniem muzyki, odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych, wbudowany mikrofon oraz funkcja hear-through, dzięki której możliwe jest słuchanie konwersacji i komunikatów głosowych, np. na lotnisku czy przystanku autobusowym. Dodatkowo słuchawki współpracują z aplikacją Audio-Technica Connect, w ten sposób zyskując dostęp do różnych ustawień, w tym trzech trybów redukcji hałasu, do których należą: „Samolot”, stworzony z myślą o ciągłym szumie o niskiej częstotliwości, „W ruchu”, który tłumi hałas uliczny, a także „Biuro/Nauka”, odpowiedni w przypadku hałasu w cichym otoczeniu.

Audio Technica ATH-ANC300TWmat. prasowe

Całości dopełnia obsługa wysokiej jakości kodeków: Qualcomm aptX, AAC i Qualcomm TrueWireless Stereo Plus – specjalnej funkcji o niskim opóźnieniu, która dla kompatybilnych z tą funkcją smartfonów/urządzeń pozwala strumieniować najnowsze wydawnictwa przy zachowaniu stabilności połączenia i bez zakłóceń dźwięku. Atuty ATH-ANC300TW poszerzają także wodoodporna konstrukcja (klasa IPX2) oraz wbudowany akumulator, który gwarantuje 4,5 ciągłej pracy po pełnym naładowaniu baterii. Za pomocą dodawanego do słuchawek etui z funkcją banku energii czas pracy wydłuża się o kolejne 13,5 godziny.

Słuchawki będzie można kupić już w listopadzie np w sklepie Top Hi-Fi

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA