[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Skoda Rapid: nowy wymiar Skody

Oto rodzinny kompakt dla wszystkich, którzy cenią samochody praktyczne, oszczędne i  niedrogie. Nowa Skoda Rapid to przyjaciel tych, dla których liczy się wygoda, bezpieczeństwo i własne pieniądze.
 

Długość nadwozia wynosi tylko 4,48 m, rozstaw osi 2,60 m, ale miejsca dla pięciorga pasażerów jest w Rapidzie bardzo dużo. Komplet airbagów znajduje się w wyposażeniu standardowym każdej Skody Rapid. Uzupełnieniem poduszek powietrznych czołowych i bocznych mogą być kurtyny powietrzne rozwijane z sufitu na całej długości bocznych szyb.

Skoda Rapid: sprytna

REKLAMA

W Skodzie Rapid wygodnie przewieziesz kumpli i sportowy sprzęt, a sprytne rozwiązania sprawią, że podróż będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Ale nowa Skoda jest nie tylko praktyczna  - to auto chce też bić rekordy.

czytaj dalej »

Skoda Rapid: bezpieczna

Wsiadając do Skody Rapid, możesz liczyć na maksymalną ochronę podczas jazdy i wypadku. Zobacz, jak wiele rozwiązań przygotowali inżynierowie Skody, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom ich nowego modelu.

czytaj dalej »

Szczególnie oszczędne wersje Green-tec mają w wyposażeniu system start/stop, odłączający silnik podczas dłuższego postoju, magazynują energię powstającą podczas hamowania i są wyposażone w opony o niskich oporach toczenia. Sterowanie radiem na kierownicy, komputer pokładowy, pokazujący m.in. chwilowe i średnie zużycie paliwa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG, czujniki parkowania z tyłu - to niejedyne elementy wyposażenia służące komfortowi kierowcy. Za dopłatą w Skodzie Rapid dostępne są też m.in. nawigacja, climatronic i podgrzewane fotele.

Skoda Rapid: dynamiczna

Dzięki dynamicznym, nowoczesnym silnikom Skodą Rapid sprawnie wyprzedzasz, a poza tym oszczędzasz paliwo. W benzynowych jednostkach spalanie wynosi maksymalnie 5,9 l/100 km, w silnikach Diesla - najwyżej 4,4 l/100 km.

czytaj dalej »

Skoda Rapid: indywidualna

Dopasuj samochód do swoich potrzeb - od estetyki po komfort. Skoda Rapid dostępna jest w trzech wersjach wyposażenia, które zmieniają wygląd i poziom komfortu auta. Wspólne dla nich jest jedno - dbałość o wysoki standard bezpieczeństwa.

czytaj dalej »

Skoda Rapid idealnie nadaje się na pierwszy samochód w rodzinie, i to taki, który pozostanie w niej przez kilka lat.  

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO DEALERA
I UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

www.skoda-auto.pl »

Skoda Rapid: rodzinna

Jeśli cenisz to, co funkcjonalne, ładne i niedrogie - pokochasz Skodę Rapid. Nowy kompakt, który rozmiarami i ceną celuje między Fabię i Octavię, może stać się Twoim rodzinnym samochodem na lata.

czytaj dalej »

 

SC

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij