Skoda Rapid: nowy wymiar Skody

Oto rodzinny kompakt dla wszystkich, którzy cenią samochody praktyczne, oszczędne i  niedrogie. Nowa Skoda Rapid to przyjaciel tych, dla których liczy się wygoda, bezpieczeństwo i własne pieniądze.

 

Długość nadwozia wynosi tylko 4,48 m, rozstaw osi 2,60 m, ale miejsca dla pięciorga pasażerów jest w Rapidzie bardzo dużo.
Komplet airbagów znajduje się w wyposażeniu standardowym każdej Skody Rapid. Uzupełnieniem poduszek powietrznych czołowych i bocznych mogą być kurtyny powietrzne rozwijane z sufitu na całej długości bocznych szyb.

Skoda Rapid: sprytna

W Skodzie Rapid wygodnie przewieziesz kumpli i sportowy sprzęt, a sprytne rozwiązania sprawią, że podróż będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Ale nowa Skoda jest nie tylko praktyczna  - to auto chce też bić rekordy.

czytaj dalej »

Skoda Rapid: bezpieczna

Wsiadając do Skody Rapid, możesz liczyć na maksymalną ochronę podczas jazdy i wypadku. Zobacz, jak wiele rozwiązań przygotowali inżynierowie Skody, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom ich nowego modelu.

czytaj dalej »

Szczególnie oszczędne wersje Green-tec mają w wyposażeniu system start/stop, odłączający silnik podczas dłuższego postoju, magazynują energię powstającą podczas hamowania i są wyposażone w opony o niskich oporach toczenia.
Sterowanie radiem na kierownicy, komputer pokładowy, pokazujący m.in. chwilowe i średnie zużycie paliwa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG, czujniki parkowania z tyłu - to niejedyne elementy wyposażenia służące komfortowi kierowcy. Za dopłatą w Skodzie Rapid dostępne są też m.in. nawigacja, climatronic i podgrzewane fotele.

Skoda Rapid: dynamiczna

Dzięki dynamicznym, nowoczesnym silnikom Skodą Rapid sprawnie wyprzedzasz, a poza tym oszczędzasz paliwo. W benzynowych jednostkach spalanie wynosi maksymalnie 5,9 l/100 km, w silnikach Diesla - najwyżej 4,4 l/100 km.

czytaj dalej »

Skoda Rapid: indywidualna

Dopasuj samochód do swoich potrzeb - od estetyki po komfort. Skoda Rapid dostępna jest w trzech wersjach wyposażenia, które zmieniają wygląd i poziom komfortu auta. Wspólne dla nich jest jedno - dbałość o wysoki standard bezpieczeństwa.

czytaj dalej »

Skoda Rapid idealnie nadaje się na pierwszy samochód w rodzinie, i to taki, który pozostanie w niej przez kilka lat.
 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO DEALERA
I UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

www.skoda-auto.pl »

Skoda Rapid: rodzinna

Jeśli cenisz to, co funkcjonalne, ładne i niedrogie - pokochasz Skodę Rapid. Nowy kompakt, który rozmiarami i ceną celuje między Fabię i Octavię, może stać się Twoim rodzinnym samochodem na lata.

czytaj dalej »

 

SC

Zobacz również:
REKLAMA