[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Skoda Rapid: indywidualna

Dopasuj samochód do swoich potrzeb - od estetyki po komfort. Skoda Rapid dostępna jest w trzech wersjach wyposażenia, które zmieniają wygląd i poziom komfortu auta. Wspólne dla nich jest jedno - dbałość o wysoki standard bezpieczeństwa.
Sterowanie radiem na kierownicy, komputer pokładowy, pokazujący m.in. chwilowe i średnie zużycie paliwa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG, czujniki parkowania z tyłu - to niejedyne elementy wyposażenia służące komfortowi kierowcy. Za dopłatą w Skodzie Rapid dostępne są też m.in. nawigacja, climatronic i podgrzewane fotele.
Active, Ambition i Elegance to trzy wersje wyposażenia, spośród których możesz wybierać. Różnią się elementami stylistycznymi lub tymi z dziedziny komfortu, za to pod względem bezpieczeństwa - żadnych ustępstw; tu, niezależnie od wersji, obowiązuje wspólny, wysoki standard.

W każdej Skodzie Rapid znajdziesz też rozwiązania, które - zgodnie z dewizą marki - okażą się bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu. W standardzie są więc regulowany na wysokość fotel kierowcy oraz regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy, dzięki którym Ty i pozostali kierowcy w rodzinie dopasują najlepszą dla siebie pozycję do prowadzenia samochodu. Każdy Rapid ma też sygnał dźwiękowy przypominający o wyłączeniu świateł, lampkę informującą o niezamknięciu drzwi, centralny zamek, podgrzewaną tylną szybę, zamykany na kluczyk korek wlewu paliwa, składane oparcie tylnej kanapy, światła do jazdy dziennej i instalację radiową.

REKLAMA

Jeśli jesteś szczególnie wyczulony na walory estetyczne, w bogatszych wersjach wyposażeniowych możesz nacieszyć oko chromowanymi dodatkami (np. ramkami wokół kratek nawiewu powietrza, tarcz wskaźników, czy gałki dźwigni zmiany biegów), chromowanymi klamkami we wnętrzu czy kierownicą z małym pakietem skórzanym. Możesz też wybrać jeden z trzech podstawowych kolorów nadwozia (biały, czerwony lub niebieski), zdecydować się na kolor specjalny (żółty) albo na jeden z dziewięciu lakierów metalizowanych. Urodę Rapida możesz też podkreślić montując koła o rozmiarze większym niż standardowe „15" - w opcji dostępne są 16- i 17-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich.

 

Wersja Active

W podstawowej wersji wyposażenia, oprócz elementów wymienionych w tekście obok, znajdziesz między innymi elektrycznie sterowane szyby z przodu, obrotomierz z cyfrowym zegarem, instalację radiową z anteną i czterema głośnikami, zamykany schowek po stronie pasażera, przyciemniane szyby i zestaw naprawczy do kół.

Wersja Ambition

Radio z CD/MP3 i wejście Aux-in to - oprócz tego, co ma wersja Active - standardowe wyposażenie Rapida Ambition. Ponadto możesz korzystać z elektrycznie ustawianych i podgrzewanych lusterek zewnętrznych oraz z komputera, który m.in. wskaże czas, temperaturę zewnętrzną, zużycie paliwa i liczbę kilometrów, które możesz jeszcze na nim przejechać, podpowie też jaki wrzucić bieg.

Wersja Elegance

Jeśli wygoda i estetyka są dla Ciebie równie ważne jak obszerne wnętrze i właściwości jezdne, zdecyduj się na najbogatsze wyposażenie. W standardzie - dodatkowo do tego, co oferują skromniejsze wersje - znajdziesz: tempomat, wielofunkcyjną kierownicę, elektryczne sterowanie szyb z przodu i z tyłu, siatki i haczyki mocujące bagaż oraz czujnik parkowania z tyłu.

 

S

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij