[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skoda Citigo: samochód miejski na piątkę

Szukasz malucha, który dowiezie Cię wygodnie do pracy, wciśnie się w najciaśniejsze miejsce parkingowe w mieście i nie spustoszy portfela? Już za moment w salonach Skody pojawi się Citigo, które do powyższej listy zalet dołoży jeszcze pięciodrzwiową superpraktyczność.

fot. Producenci, Dystrybutorzy
Nie uwierzysz, ale ten 3,5-metrowy maluch naprawdę nadaje się do przewiezienia czterech dorosłych osób i żadna z nich nie będzie narzekać na ciasnotę. I ma jeszcze 241-litrowy bagażnik, do którego spokojnie wrzucisz zakupy, a do tego fajnie wygląda – inaczej niż te wszystkie miejskie toczydełka.

REKLAMA

1. Navi" i coś więcej

Na liście wyposażenia dodatkowego znajdzie się nawigacja, która służy dodatkowo jako wyświetlacz danych z komputera pokładowego, a po podróży możesz zabrać ją ze sobą jako przewodnika po okolicy.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

2. Skromnie i praktycznie

W kabinie nie ma miejsca na udziwnienia – prosta deska rozdzielcza nie przysporzy kłopotów w obsłudze urządzeń pokładowych, a mnogość schowków pozwoli na pozbycie się drobiazgów z kieszeni.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

3. Oszczędności pod maską

Silnik o pojemności jednego litra może mieć moc 60 lub 75 KM. Nie zrobi z Citigo wyścigówki, ale za to do przejechania 100 km wystarczy mu zaledwie 4,5 litra bezołowiowej.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 04/12  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij