[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Skoda Citigo: idealna do miasta

Rozkładamy na części pierwsze Skodę Citigo, najnowsze dzieło czeskiej marki. Poznajemy wersje wyposażeniowe, silniki, skrzynie biegów i wszelkie pokładowe umilacze życia najmniejszego modelu w ofercie Skody. Czy nadaje się na nowego członka rodziny?

fot. MPP
 

Mimo krótkiego nadwozia (3563 mm), rozstaw osi Citigo wynosi aż 2420 mm – tylko o 31 mm mniej niż w większej od niego Fabii. (fot. MPP) Skoda Citigo w każdej wersji wyposażona jest w czołowe poduszki powietrzne, które aktywowane są czujnikiem wczesnego ostrzegania przed kolizją zamontowanym tuż za przednim zderzakiem. (fot. MPP)

Nowe spojrzenie na małe auto

REKLAMA

Citigo jest wyjątkowe. W jego przypadku pojęcie downsizingu odnosi się nie tylko do silnika, ale i do projektu całego modelu. Małe gabaryty i ogromne możliwości - to efekt stosowania zasady "Skoda - przemyślane rozwiązania".

czytaj dalej »

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Pytanie o bezpieczeństwo jest w przypadku małego auta szczególnie uzasadnione. Konstruktorzy Skody Citigo stworzyli najbezpieczniejszy model w tej klasie. O życie i zdrowie podróżujących nim ludzi dbają sztywne nadwozie oraz systemy elektroniczne.

czytaj dalej »

Jednostkę napędową Skody Citigo wykonano niemal w całości z aluminium, stąd jej niska waga - zaledwie 68 kg. (fot. MPP) Wielofunkcyjne urządzenie Move&Fun mocuje się w centralnym miejscu deski rozdzielczej Skody Citigo i jest ono w pełni zintegrowane z autem.(fot. MPP)

Sensacyjny napęd

Mała pojemność silnika i brak turbodoładowania nie oznaczają rezygnacji z osiągów. Jednostki montowane w Citigo mają zaledwie litr pojemności, ale są wyjątkowo krzepkie i oszczędne – idealne do lekkiego auta.

czytaj dalej »

Skoda otwarta na nowości

W przypadku czeskiego malucha radioodtwarzacz, a nawet nawigacja satelitarna nie zrujnują Twojego portfela. Dodatkowe wyposażenie multimedialne w Skodzie Citigo dostępne jest w wyjątkowo przystępnych cenach.

czytaj dalej »

 

SC

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij