[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

SUV: zagrożenie dla kompaktów

Auta typu SUV oraz ich „zmiękczone” odmiany – crossovery – mają swoje 5 minut. Ich popularność wynika z tego, iż sprawiają wrażenie, że za ich kierownicą „możesz więcej” – nawet jeśli są z charakteru tylko niedużymi autami. Oto trzy najnowsze.

SUV fot. kojihirano, 2015, shutterstock.com
1. Peugeot 2008

Nowoczesny, oryginalny, poręczny.

Znakomity przykład samochodu, do którego przesiada się spora liczba użytkowników klasycznych kompaktów. Nieduży, bardzo atrakcyjnie zaprojektowany (z nową „twarzą” modeli Peugeota), poręczny w codziennym użytkowaniu i z bardzo oryginalnym wnętrzem, w którym główną rolę gra duży, dotykowy ekran na wzór umieszczonego na desce rozdzielczej iPada.

Cena: od 54 500 zł

fot. Producenci, Dystrybutorzy

REKLAMA

2. Chevrolet Trax

Zgrywa twardziela.

Pod względem technicznym Trax jest bratem bliźniakiem Opla Mokki, jednak z mocno inaczej stylizowanym nadwoziem. Jedną z większych zalet jest bardzo przestronna kabina oraz znakomity system multimedialny, zwany przez Chevroleta MyLink – za pomocą specjalnej aplikacji i łącza bluetooth można za pośrednictwem smartfona korzystać m.in. z internetowego radia oraz nawigacji. Ciekawostka: Chevrolet oferuje również odmianę Traxa z napędem na cztery koła.

Cena: od 59 990 zł

fot. Producenci, Dystrybutorzy

3. Renault Captur

Na dwa kolory.

Najnowsze dziecko Renault ma swojsko dla nas brzmiące imię i wykorzystuje technologię popularnego Clio. Captur jest atrakcyjnie stylizowany, z mocno „taliowanymi” bocznymi częściami nadwozia, a dwukolorowe malowanie podkreśla oryginalność auta. Największymi atutami Renault są właściwości jezdne, poziom komfortu oraz oszczędne silniki – pod tymi względami Captur jest w ścisłej czołówce swojej klasy. W ofercie wyłącznie wersja z napędem na przód.

Cena: od 53 900 zł

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 09/13

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij