[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

SUV: zagrożenie dla kompaktów

Auta typu SUV oraz ich „zmiękczone” odmiany – crossovery – mają swoje 5 minut. Ich popularność wynika z tego, iż sprawiają wrażenie, że za ich kierownicą „możesz więcej” – nawet jeśli są z charakteru tylko niedużymi autami. Oto trzy najnowsze.

SUV fot. kojihirano, 2015, shutterstock.com
1. Peugeot 2008

Nowoczesny, oryginalny, poręczny.

Znakomity przykład samochodu, do którego przesiada się spora liczba użytkowników klasycznych kompaktów. Nieduży, bardzo atrakcyjnie zaprojektowany (z nową „twarzą” modeli Peugeota), poręczny w codziennym użytkowaniu i z bardzo oryginalnym wnętrzem, w którym główną rolę gra duży, dotykowy ekran na wzór umieszczonego na desce rozdzielczej iPada.

Cena: od 54 500 zł

fot. Producenci, Dystrybutorzy

REKLAMA

2. Chevrolet Trax

Zgrywa twardziela.

Pod względem technicznym Trax jest bratem bliźniakiem Opla Mokki, jednak z mocno inaczej stylizowanym nadwoziem. Jedną z większych zalet jest bardzo przestronna kabina oraz znakomity system multimedialny, zwany przez Chevroleta MyLink – za pomocą specjalnej aplikacji i łącza bluetooth można za pośrednictwem smartfona korzystać m.in. z internetowego radia oraz nawigacji. Ciekawostka: Chevrolet oferuje również odmianę Traxa z napędem na cztery koła.

Cena: od 59 990 zł

fot. Producenci, Dystrybutorzy

3. Renault Captur

Na dwa kolory.

Najnowsze dziecko Renault ma swojsko dla nas brzmiące imię i wykorzystuje technologię popularnego Clio. Captur jest atrakcyjnie stylizowany, z mocno „taliowanymi” bocznymi częściami nadwozia, a dwukolorowe malowanie podkreśla oryginalność auta. Największymi atutami Renault są właściwości jezdne, poziom komfortu oraz oszczędne silniki – pod tymi względami Captur jest w ścisłej czołówce swojej klasy. W ofercie wyłącznie wersja z napędem na przód.

Cena: od 53 900 zł

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 09/13

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij