[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Renault, Opel, Fiat: wariacje na temat

Na rynku motoryzacyjnym rządzi moda i na jej fali, obok tradycyjnych maluchów, pojawiają się modele krzyżówki. Przedstawiamy trzy nowości: klasycznego malucha w postaci Renaulta Clio, crossovera pełną gębą w osobie Opla Mokki oraz minivana jak najbardziej – w tej roli Fiat 500L.

mężczyzna za kierownicą fot. Edyta Pawlowska, shutterstock.com
1. Renault Clio

Generacja numer 4.

Najnowsze Clio to jedna z najważniejszych premier tego roku. Ultrapopularny maluch Renault jest teraz dłuższy, szerszy i niższy, a charakterystyczne elementy stylizacji nadwozia to duży emblemat Renault na osłonie chłodnicy, mocno „taliowane” boki nadwozia oraz wybrzuszone tylne błotniki.

Clio będzie też miało bardziej przestronną kabinę, bogatsze wyposażenie (w tym duży ekran dotykowy) oraz mały, trzycylindrowy, turbodoładowany silnik benzynowy najnowszej generacji.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

REKLAMA

2. Opel Mokka

Moda rządzi.

Peleton miejskich, bulwarowych tygrysów już niedługo zasili Opel Mokka – mały crossover ze zwiększonym prześwitem, oferowany z napędem na przednie lub na cztery koła.

Mokka świetnie wpisuje się w aktualną modę na najmniejsze pseudoterenówki, a spore wymiary nadwozia – Mokka jest większy niż Nissan Juke – obiecują wygodną kabinę.

Do napędu posłużą benzynowe silniki 1.6 (115 KM) i 1.4 turbo (140 KM) oraz turbodiesel 1.7 CDTI (130 KM). Cennik startuje od 67 tys. zł.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

3. Fiat 500L

Minivan podany na stylowo.

Na fali popularności małej „pięćsetki” Fiat wprowadza na rynek jej kuzyna – model 500L. Stylizacja sprytnie skrywa wymiary nadwozia minivana, który tak naprawdę jest autem o rozmiar-półtora od „500” większym.

Kabina jest mocno przeszklona, bardzo przestronna, a tylna kanapa ma funkcję przesuwania; przy czym nawet odsunięta maksymalnie do tyłu pozostawia ponad 340 l na bagaż.

W ofercie znajdą się trzy silniki: benzynowe 1.4 (95 KM) i 0.9 turbo (105 KM) oraz turbodiesel 1.3 Multijet (85 KM).

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 09/12

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij