Prestiż w zasięgu portfela

Nowoczesne SUV-y klasy premium, jak drapieżny, sportowy Jaguar F-PACE czy stylowy i komfortowy Range Rover Evoque, dostępne są w atrakcyjnych formach finansowania, które pozwalają na co dzień zasmakować w luksusie z najwyższej półki. Gotówka to już przeszłość!

Jaguar, Land Rover mat. prasowe

Range Rover Evoque jest SUV-em, który wyglądem nawiązuje do większego Range Rovera Velar, czy nawet do flagowego Range Rovera Sport, ale to model o własnym, unikalnym charakterze. Przy tym stylu, jaki prezentuje Range Rover Evoque, nie powstydziłyby się auta koncepcyjne.

Jaguar, Land Rovermat. prasowe
Range Rover Evoque

Współgrają z nim niezwykle komfortowe, przestronne wnętrze i szeroki wybór silników, wykorzystywanych do napędu luksusowego SUV-a. Dość powiedzieć, że w topowej odmianie Evoque korzysta z nowoczesnego układu typu plug-in hybrid, oferującego nawet 309 KM mocy, a napęd na wszystkie koła jest standardem znakomitej większości wersji.

Jaguar, Land Rovermat. prasowe
Jaguar F-PACE

Jaguar F-PACE to z kolei prawdziwy drapieżnik wśród luksusowych SUV-ów. Wyglądem i nazwą kojarzy się z Jaguarem F-Type, mocno nawiązując do sportowych tradycji marki. Świadczy o tym także fakt, że w ofercie znajdziemy mocne sześciocylindrowe silniki czy nowoczesne ponad 400-konne hybrydy, zaś wisienką na torcie jest aż 550-konny motor V8 o głębokim, rasowym brzmieniu.

Klucz do świata luksusu

Oba te nietuzinkowe modele stanowią doskonałą przepustkę do świata samochodów wyjątkowych i wyróżniających się na drodze. Reprezentujących arystokratyczny styl i gwarantujących czystą przyjemność z prowadzenia. Kluczem do ich posiadania są atrakcyjne formy finansowania, które pozwalają cieszyć się nowoczesnym, bezpiecznym samochodem z najwyższej półki przy minimum formalności.

Jaguar, Land Rovermat. prasowe
Range Rover Evoque

Jaguar i Land Rover wychodzą do swoich klientów z propozycją dopasowaną do potrzeb i możliwości finansowych tych, którzy chcą zasmakować w brytyjskiej motoryzacji, oferując nowoczesny kredyt, leasing oraz wynajem długoterminowy – tak dla biznesu, jak i klienta prywatnego. Te skrojone na miarę XXI wieku rozwiązania finansowe pozwalają wejść w świat komfortu i stylu Range Rovera Evoque oraz sportowego luksusu w wydaniu Jaguara F-PACE.

Warto dodać, że to idealny czas na wybór Jaguara F-PACE i Range Rovera Evoque, ponieważ są one dostępne bez opóźnień w dostawach, co w obecnych czasach jest niezwykle istotne.

Nowoczesne auto dla przedsiębiorcy

Finansowanie dedykowane przedsiębiorcom daje wybór spośród takich produktów, jak Leasing Classic, Leasing To Go i Full Service for Bussines. Czym różnią się między sobą? Leasing Classic pasuje idealnie, jeżeli sfinansowany ma być zakup pojazdu, a po zakończeniu umowy przedmiot leasingu zostanie wykupiony. Deklarowana wpłata własna wynosi do 45 proc. wartości pojazdu, a okres umowy to od 2 do nawet 6 lat. Oprócz tego jest możliwość wybory kwoty wykupu po zakończeniu umowy, która także stanowi do 45 proc. wartości pojazdu.

Chcąc po spłacie zobowiązania wymienić samochód na nowy, warto wybrać Leasing To Go, gdzie wystarczy zadeklarować wpłatę własną, okres finansowania pojazdu oraz planowany przebieg, a dealer na podstawie tych parametrów przedstawi wartość gwarantowaną po zakończeniu umowy. Przy tym Leasing to Go ma stosunkowo niższą ratę niż Leasing Classic, ponieważ nie spłaca się tu całości auta, a jedynie utratę jego wartości w czasie trwania umowy – innymi słowy, płaci się tylko za korzystanie z pojazdu. Leasing To Go ma przy tym bardzo elastyczne formy zakończenia. Można wymienić pojazd na nowy, zwrócić pojazd po zakończeniu lub rozłożyć wartość końcową na miesięczne raty.

Trzecia możliwość to Full Service for Business, czyli długoterminowy wynajem, będący produktem skierowanym do przedsiębiorców chcących korzystać z pojazdu i mieć w jednej racie ubezpieczenie, assistance, pakiety serwisowe oraz serwis opon. Wystarczy określić czas użytkowania i planowany przebieg, a w miesięcznej racie przez cały okres wynajmu długoterminowego zawarte będą dodatkowe koszty użytkowania pojazdu. Po zakończeniu okresu wynajmu pojazd jest zwracany do dealera, ale można także zapytać o ofertę odkupu auta.

Nowoczesne auto dla klienta indywidualnego

Podobne rozwiązania, jak dla biznesu, Jaguar i Land Rover proponują także klientom indywidualnym, dając im szeroką możliwość wyboru najdogodniejszej formy finansowania. Propozycje to Kredyty Classic, Kredyt To Go i Full Service for You.

Kredyt Classic jest idealnym narzędziem do sfinansowania zakupu Land Rovera lub Jaguara, jeżeli na końcu klient chciałby mieć ten samochód na własność. Wystarczy określić okres finansowania i wysokość wpłaty własnej, a po zakończeniu umowy kredytowej samochód przechodzi na własność klienta.

Kolejna propozycja to Kredyt To Go. Jest to produkt finansowy przygotowany dla osób, które chcą spłacać tylko tę część pojazdu, z której korzystają, a nie całość jego wartości. Po określeniu wpłaty własnej, przebiegu i okres kredytowania pojazdu, klient otrzymuje atrakcyjną miesięczną ratę. Po zakończeniu umowy można wymienić pojazd na nowy, rozłożyć pozostałą wartość końcową na miesięczne raty albo zwrócić pojazd do dealera.

Podobnie jak w ofercie biznesowej, jest także propozycja wynajmu długoterminowego Full Service for You. Jest to produkt dla osób, które chcą mieć wszystkie koszty związane z korzystaniem pojazdu zawarte w jednej miesięcznej racie. Zawiera ona koszt wykorzystania pojazdu, ubezpieczenie i assistance, pakiety serwisowe oraz serwis opon. Po określeniu okresu wynajmu samochodu oraz przebiegu, klient otrzymuje ofertę z miesięczną rata zawierającą wszystkie wymienione wyżej koszty. Na końcu wynajmu można zwrócić pojazd, nie martwiąc się dalszą jego odsprzedażą, jak również można zapytać o ofertę odkupu samochodu.