[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Porsche, Jaguar, Chevrolet: bez dachu, na konkretnie

Jak się bawić, to na całego – mówi stare samochodowe przysłowie. Poniżej trzy przykłady takiego podejścia – po amerykańsku, angielsku i niemiecku, czyli Chevrolet Camaro, Jaguar F-Type i Porsche Boxster. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

fot. Andrii Opanasenko, 2015, shutterstock.com
1. Chevrolet Camaro

Mięśnie po amerykańsku.

Krótko – Camaro wygląda równie egzotycznie jak samochody czterokrotnie droższe. Jest na wskroś amerykański – wielki, mocny i rozbrajająco ostentacyjny.

W ofercie jest jeden – i jedynie słuszny – silnik: 6,2-litrowy V8 o mocy 432 KM (w wersji z automatem – 405 KM), który kipi charakterem i osiągami. A biorąc pod uwagę, że Camaro jeździ tak dobrze, jak wygląda, jego cena jest wręcz okazyjna. Cena: 244 900 zł

fot. Producenci, Dystrybutorzy

REKLAMA

2. Jaguar F-Type

Wielki powrót „wielkiego kota”.

Zero retro – najnowszy roadster Jaguara jest nowocześnie stylizowany, jedynie z bardzo delikatnymi nawiązaniami do historycznych modeli. Na drodze jest znakomity – przyczepny, zwrotny i diabelsko szybki. I ma nieprawdopodobnie głośny wydech, którego heavymetalowe brzmienie ciągnie się za autem jak ogon komety.

Tradycyjnie dla Jaguara, silniki mają doładowanie mechniczne – 3.0 V6 jest oferowany w wersji o mocy 340 KM (jako F-Type) lub 380 KM (F-Type S), a na szczycie oferty jest 5.0 V8 (495 KM, F-Type V8 S). Cena: 387 500 zł

fot. Producenci, Dystrybutorzy

3. Porsche Boxster

Ostry jak brzytwa.

Jest może „tylko” podstawowym modelem Porsche, ale jednocześnie jest też bardziej sportowy niż większość samochodów, które się za sportowe uważają. Dzięki znakomicie dopracowanemu zawieszeniu oraz centralnemu umieszczeniu silnika, mały Boxster jest na drodze jak żyleta – nieprawdopodobnie przyczepny, zwrotny i znakomicie wyważony.

Tradycyjnie oferowany jako Boxster (2,7 l, 265 KM) oraz Boxster S (3,4 l, 315 KM); za dopłatą można mieć ultraszybką, dwusprzęgłową przekładnię PDK. Cena: 250 000 zł

fot. Producenci, Dystrybutorzy

MH 07/13 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij