Pokaz gier na Xbox Series X już dziś

To już dziś. Punktualnie o 18:00 polskiego czasu Microsoft zaprezentuje gry zmierzające na konsolę Xbox Series X. Oglądajcie z nami to wydarzenie na żywo.

Pokaz gier na Xbox Series X Mat. prasowe

Podczas poprzedniego pokazu Microsoft zaprezentował gry zewnętrznych studiów, tym razem w pełni skupić ma się na produkcjach przygotowanych przez ekipy należące do wydawcy. Na pewno zobaczymy dziś w akcji tytuł startowy, czyli Halo Infinite, a także zaprezentowaną podczas ujawniania konsoli kontynuację świetnej Hellblade: Senua's Sacriface, czyli Senua's Saga: Hellblade 2.


Poza tym graczy czeka pewnie sporo niespodzianek. Szef działu Xbox, Phil Spencer, zapowiadał ostatnio najbogatszy katalog startowy w historii i na myśli miał nie tylko fakt, że Xbox Series X będzie wstecznie kompatybilny ze wszystkimi poprzednimi generacjami konsol Microsoftu. Rękawica rzucona Sony musi być solidna, jeśli Xbox konkurować ma z PlayStation 5.

To dlatego jesteśmy tak ciekawi dzisiejszego pokazu. Liczymy na świetne produkcje i sporo zaskoczeń, a może nawet i datę premiery wraz z ceną samej konsoli. Oglądajcie z nami!

Start o godzinie 18:00. Stream na YouTube dostępny będzie w języku polskim.

Zobacz również:
REKLAMA