[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Nowe lustrzanki cyfrowe Sony Alfa

Wraz ze wzrostem zainteresowania lustrzankami cyfrowymi nabiera tempa wyścig producentów, którzy co chwila wypuszczają na rynek nowe modele tego typu aparatów. Sony za jednym zamachem zaprezentowało ich aż trzy - modele Alfa 230, Alfa 330 i Alfa 380.

Lustrzanka Sony Alfa 230
Wszystkie trzy aparaty zaprojektowano z myślą o wygodzie użycia, przede wszystkim podczas wykonywania zdjęć. Model Alfa 230 jest najlżejszą, jak zapewnia producent, na świecie lustrzanką cyfrową wyposażoną w zintegrowany z korpusem stabilizator obrazu. Wyższy komfort użytkowania ma zapewnić nowe rozplanowanie elementów sterujących i mniejsza liczba przycisków.

Kto nie czuje się pewnie wśród specjalistycznych nazw i terminów, może skorzystać z poprawionego, przyjaznego systemu obsługi wyświetlanego na 2,7-calowym ekranie LCD, zaś sześć trybów tematycznych ułatwia dostosowanie ustawień do określonych warunków fotografowania.

Aparaty Alfa 330 i Alfa 380 wyposażono w funkcję Quick AF Live View, która łączy zalety podglądu na żywo z dużą szybkością i dokładnością działania autofokusa, nawet w przypadku poruszających się obiektów.

REKLAMA

Wszystkie trzy nowe lustrzanki Sony zaopatrzono w przetwornik CCD o rozmiarze APS-C współpracujący z procesorem obrazu BIONZ. Wydajność tego drugiego ma zasadnicze znaczenie dla szybkości działania nowych aparatów i umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z maksymalną szybkością 2,5 klatki na sekundę (w przypadku modeli Alfa 330 i Alfa 380 2 kl/s w trybie podglądu na żywo).

Podobnie jak wszystkie pozostałe modele z serii Alfa , nowe aparaty są wyposażone w wewnętrzny stabilizator obrazu SteadyShot Inside, który kompensuje drgania aparatu przy zdjęciach wykonywanych z ręki.

Każdy nowy model Alfa można podłączyć do telewizora HD Ready, aby oglądać zdjęcia na dużym ekranie. Nowością w rodzinie Alfa jest zgodność z technologią Bravia Sync. Nabywcy nowych aparatów będą mogli sterować pokazem slajdów i innymi funkcjami wyświetlania przy użyciu pilota od telewizora. Funkcja PhotoTV HD dodatkowo poprawia wygląd fotografii na kompatybilnym telewizorze Sony Bravia.

Wszystkie nowe modele aparatów Sony zapisują zdjęcia na kartach pamięci Memory Stick PRO Duo i Memory Stick PRO-HG Duo, oraz współpracują z kartami SD / SDHC.

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij