[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Najlepsze torby na siłownię [test redakcji]

Z torbą treningową jest jak z butami – jedni potrzebują większej, drudzy mnóstwa przegródek, a jeszcze inni miejsca na sprzęt do lacrosse. Zobacz, która będzie odpowiednia dla Ciebie.

torby na siłownię fot. Shutterstock
Męska torba na siłkę musi być dopasowana do potrzeb swojego właściciela. Nie ma tu uniwersalnego patentu na doskonałość. Sprawdziliśmy cztery popularne firmy. Zobacz, który model wypadł najlepiej.

Zobacz też: Test butów na siłownię 

REKLAMA

REKLAMA

torby na siłownię fot. Wiesław Jurewicz

1. Asics Bag Performance Black

ok. 140 zł, asics.pl

Najbardziej casualowa torba w stawce. I za to daję sporego plusa, bo nie zawsze trzeba wyglądać jak przed wejściem na siłkę. Do tego spora komora z dwiema mniejszymi kieszeniami na wewnętrznej ściance. Jest naprawdę pojemna, więc jeśli zabierasz ze sobą buty, ręcznik, bidon i pudełka na żarcie, to może być torba dla Ciebie.

Opinia testera

Wewnątrz jest oddzielny worek na obuwie (!) i podkładka usztywniająca denko. Niby nic, a jednak cieszy.

Ocena

 • Komfort 8/10
 • Wygląd 10/10
 • Cena 8/10

2. Reebok Combat Grip

269 zł, reebok.pl

Duża torba, zaprojektowana dla amatorów sztuk walki. Nada się nie tylko do siłowni – możesz tam wrzucić też jakiś sprzęt. Wewnątrz trzy siatki na drobiazgi, po bokach dwie spore kieszenie, też siatkowane. Gdy jechałem po siłowni na mecz z kumplami, znalazło się miejsce i dla piłki, i dodatkowych ciuchów.

Opinia testera

Przyczepiłbym się jedynie do siatki na przedniej ściance torby – widać przez nią zawartość torby, zatem i Twoje przepocone gacie. In plus – ciekawy design grafi czny. In minus – cena.

Ocena

 • Komfort 8/10
 • Wygląd 9/10
 • Cena 5/10

3. Under Armour Undeniable Duffle 3.0  

169 zł, underarmour.eu

Bardzo poręczna, kompaktowa torba. Dwie boczne kieszenie, jedna przednia, do tego siateczka na jakieś pierdoły. Technologia Storm zapewnia nieprzemakalność. Niestety, nie miałem okazji tego sprawdzić w praktyce. Co jeszcze? Wygodna!

Opinia testera

Zdecydowanie dla kogoś, kto nie lubi dużych, workowatych toreb. Zmieścisz tam najpotrzebniejsze rzeczy i nie będziesz wyglądał jak przed wyprawą w Himalaje.

Ocena

 • Komfort 9/10
 • Wygląd 9/10
 • Cena 7/10

4. Domyos Fitness Training Bag

99 zł, decathlon.pl

Największa z testowanych. Równie dobrze możesz ją wziąć na tygodniową wyprawę z kumplami lub włożyć do niej rakiety tenisowe. Nie wiem, czy widać to na zdjęciu, ale jest istną jaskinią.

Opinia testera

Na mój gust trochę za duża, by wziąć ją do pracy i na trening, szczególnie gdy podróżujesz zatłoczonym MPK. Ale za to ma podwójną przegrodę na buty.

Ocena

 • Komfort 5/10
 • Wygląd 7/10
 • Cena 10/10

Produkty z kategorii: torby sportowe znajdziesz w sekcji MH Zakupy: Torby sportowe meskie

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij