[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Modne zegarki do koszuli i garnituru

Do garniturów wieczorowych musisz zakładać czasomierze z płaską kopertą i czarnym, skórzanym paskiem. Ale w przypadku innych, mniej formalnych okazji możesz sobie pozwolić na zegarek sportowy. Zobacz modele, które doskonale sprawdzą się pod mankietem koszuli. 

zegarki męskie fot. Producenci
Dla sportowców

Aztorin Sport (790 zł)

To zegarek, obok którego trudno przejść obojętnie. Rzuca się w oczy i ma wygodny, kauczukowy pasek. Doskonały do odważnych, kolorowych stylizacji. 

 

REKLAMA

zegarki męskie fot. Producenci
Dla mieszczuchów

Tommy Hilfiger (870 zł)

Stalowa, wytrzymała koperta, niebieska tarcza i brązowy pasek, czyli doskonałe połączenie, które będzie pasować do granatowego garnituru i skórzanych dodatków. 

 

zegarki męskie fot. Producenci
Dla rozsądnych

Fossil (460 zł)

Solidny czasomierz w bardzo przystępnej cenie. Czarna tarcza inspirowana zegarami lotniczymi, mocne wskazówki i chronograf. Czego chcieć więcej?

 

zegarki męskie fot. Producenci
Dla zapominalskich

Citizen (1390 zł) 

Stalowa bransoleta, rozbudowany datownik i możliwość ustawienia 2 alarmów, ale co zdecydowanie ważniejsze - mechanizm zasilany światłem słonecznym. Powinien pracować bez problemu od 7 do 10 lat. 

 

zegarki męskie fot. Producenci
Dla podróżników

Davosa Trailmaster (3200 zł) 

Ma nylonowy pasek, szafirowe szkiełko i jest wodoszczelny do 10 atmosfer, dzięki czemu wytrzyma, nawet jeśli Ty będziesz musiał w garniturze rzucić się do wody i pospieszyć komuś na ratunek. 

MH 03/2016

Produkty z kategorii: zegarki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: zegarki męskie bransoleta

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij