Mobile Vikings – sieć ludzi, nie numerów

Masz dosyć sztywnych umów i kiepskiej obsługi klienta? Wskocz na drakkar Mobile Vikings, czyli najfajniejszego społecznościowego operatora komórkowego w Polsce.

Mobile Vikings fot. Mobile Vikings

Każdy dorosły facet, raz na jakiś czas, musi zadać sobie jedno bardzo ważne pytanie: którego operatora komórkowego wybrać? Oczywiście nie mamy pojęcia, ile razy musiałeś się z nim zmierzyć, ale obstawiamy, że co najmniej raz nadziałeś się na minę. Bo wyglądało dobrze i nie chciało Ci się szukać.

Jeśli wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że niedługo znów będziesz musiał podjąć tę arcyważną decyzję, sprawdź ofertę Mobile Vikings – firmy, która wyłamuje się z uciążliwych schematów, liczy się z Twoim zdaniem i zawsze dowozi to, co obiecuje.

Mobile Vikingsfot. Mobile Vikings

Vikingowie, jakich nie znałeś

Mobile Vikings to społecznościowy wirtualny operator telefonii komórkowej, który działa na terenie naszego kraju od 2013 roku. W odróżnieniu od konkurencji, nie ogranicza się on wyłącznie do zapewnienia numeru telefonu i wybranej usługi telekomunikacyjnej. Dołączając do Vikingów stajesz się częścią blisko 100.000 społeczności, która ma realny wpływ na rozwój sieci. Np. w 2021 roku użytkownicy MV zadecydowali, jak ma wyglądać ostateczny kształt nowej oferty Internetu mobilnego.

Marka konsultuje nowe funkcjonalności ze swoimi użytkownikami, by słowa „jesteście dla nas najważniejsi” nie były tylko pustym frazesem (tak jak to często bywa).

Mobile Vikings wyróżnia też program poleceń. Użytkownicy mają możliwość zaproszenia do sieci swoich znajomych: za każde polecenie obniżają się rachunki za telefon, a gdy zaproszą 5 osób - np. w ofercie Perfect Match wówczas można mieć za free.

Mobile Vikingsfot. Mobile Vikings

Gigabajtowa kumulacja

Mobile Vikings działa na jasnych, przejrzystych zasadach. Opłacone GB kumulują się co miesiąc na koncie. Użytkownicy mogą wymieniać je w dowolnym momencie na rozmaite gadżety ze sklepu marki, czyli z Viking Stora (np. T-shirty) lub oddać na wybraną akcję charytatywną. Fajnie? Według nas bardzo.

Mobile Vikingsfot. Mobile Vikings

W słusznej sprawie

O tym, że Mobile Vikings zależy na budowaniu relacji ze swoją społecznością świadczą też wspólne, „pozabiznesowe” ruchy. Marka zorganizowała na przykład akcję przeciwko pladze komarów. W tym celu powstało kilkaset budek dla jerzyków - nie mylić z jeżami (te pożerają nawet 20 tys. komarów dziennie), które następnie rozdała chętnym wojownikom.

Mobile Vikingsfot. Mobile Vikings

Inną ciekawą inicjatywą, do której Mobile Vikings zaprosiło swoich użytkowników była Baryłka Krwi. Akcja ta miała na celu zebranie jak największej ilości juchy dla Regionalnych Centrów Krwiodawstwa. Jej uczestnicy – po okazaniu dowodu w postaci zdjęcia – mogli liczyć na darmowy miesiąc rozmów w Mobile Vikings.

Mobile Vikingsfot. Mobile Vikings

Vikingowa subskrypcja

Mobile Vikings przełamuje schematy nie tylko w relacjach z użytkownikami. Oferta sieci również odbiega od sztampy, którą widziałeś u innych operatorów. Dla przykładu: w MV możesz wykupić subskrypcję (tak, coś takiego jak na Netfliksie), która zapewni Ci 60GB lub 80GB Internetu (w zależności od wybranej oferty), darmowe rozmowy, SMS-y (te z obrazkami też, wiadomo) i w tym 6.04 GB lub 7.77 GB roamingu w UE, dostęp do technologii 5G, za jedyne 35 zł lub 45 zł/miesiąc (a pierwsze 3 miechy za 17,50 zł lub 22,50 zł). Nieźle, co? Oczywiście – jak na porządną subskrypcję przystało – można opuścić pokład w dowolnie wybranym momencie. Bez karnych odsetek i ukrytych opłat.

Oczywiście Vikingowie oferują też bardziej klasyczne rozwiązania. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na mobilevikings.pl i sprawdź szczegóły.

Zobacz również: