Kształt kamienia, moc lawiny

W tym MP3 wielkości małego otoczaka udało się zamknąć potężną moc toczących się kamieni. Do tego dzięki minimalnej ilości ruchomych części trudno go zepsuć (jak kamień). Ale ten minimalizm formy przyciąga uwagę.

Samsung
Oryginalny wygląd Samsunga S2 wzorowany jest na rzecznym kamieniu. To nie tylko supermały MP3, który zmieścisz w marynarce lub spodenkach, ale po prostu niezły gadżet.

Kamienie wcale nie muszą być głuche, przynajmniej nie te sygnowane południowokoreańskim brandem. Samsung S2 to nowy odtwarzacz MP3, którego projekt wzorowany jest na otoczakach z górskich potoków. Jego zaletą są niewielkie rozmiary (42 x 42 x 16 mm), waga (tylko 17,2 g) i wydajność (do 13 godzin pracy).

W tej mikrozabawce drzemie jednak potężna moc rozżarzonych kamieni. Niezwykły design kryje w sobie technologię Digital Natural Sound engine (DNSe), która zapewnia przestrzenny dźwięk bez żadnych zniekształceń, pełen głębokich basów. S2 nie ma wyświetlacza, ale jest banalnie prosty w obsłudze. Przy użyciu zaledwie jednego przycisku można zmieniać tryb odtwarzania muzyki z losowego na normalny lub na listę ulubionych. Dostępny w dwóch wersjach:1 GB i 2 GB.

www.samsung.pl

Men's Heath 09/2008

Zobacz również:
REKLAMA