[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Kształt kamienia, moc lawiny

W tym MP3 wielkości małego otoczaka udało się zamknąć potężną moc toczących się kamieni. Do tego dzięki minimalnej ilości ruchomych części trudno go zepsuć (jak kamień). Ale ten minimalizm formy przyciąga uwagę.

Oryginalny wygląd Samsunga S2 wzorowany jest na rzecznym kamieniu. To nie tylko supermały MP3, który zmieścisz w marynarce lub spodenkach, ale po prostu niezły gadżet.
Kamienie wcale nie muszą być głuche, przynajmniej nie te sygnowane południowokoreańskim brandem. Samsung S2 to nowy odtwarzacz MP3, którego projekt wzorowany jest na otoczakach z górskich potoków. Jego zaletą są niewielkie rozmiary (42 x 42 x 16 mm), waga (tylko 17,2 g) i wydajność (do 13 godzin pracy).

REKLAMA

W tej mikrozabawce drzemie jednak potężna moc rozżarzonych kamieni. Niezwykły design kryje w sobie technologię Digital Natural Sound engine (DNSe), która zapewnia przestrzenny dźwięk bez żadnych zniekształceń, pełen głębokich basów. S2 nie ma wyświetlacza, ale jest banalnie prosty w obsłudze. Przy użyciu zaledwie jednego przycisku można zmieniać tryb odtwarzania muzyki z losowego na normalny lub na listę ulubionych. Dostępny w dwóch wersjach:1 GB i 2 GB.

www.samsung.pl

Men's Heath 09/2008

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij