Konkurs Jabra - wyniki

Zwycięzcy konkursu wyłonieni. Zobacz, kto wygrał, i dlaczego jury uznało, że to właśnie te odpowiedzi zasługują na nagrodę.

Jabra Elite Active 75t mat. prasowe Jabra

Konkursy bywają różne. Czasami łatwo jest wybrać zwycięzców, czasami trudniej. W tym przypadku było bardzo trudno, bo poziom był bardzo wyrównany. Po długim namyśle i sporach udało nam się w końcu ustalić trzy najlepsze odpowiedzi i trzech zwycięzców. Oto oni, w kolejności alfabetycznej.

Wojciech Laskoś 

Wyniki konkursu Jabra Elite Avtive t75archiwum prywatne

Odpowiedź: Uwielbiam aktywnie spędzać wolny czas. Bieganie, rower, basen, piłka, sporty ekstremalne - adrenalina z tym związana sprawia, że czuję, że żyje. Nowe bezprzewodowe słuchawki będą idealnie się sprawdzać podczas codziennej aktywności. Myślę, że mój kolejny skok na bungee będzie jeszcze bardziej ekstremalny ze słuchawkami Jabra w uszach. Przynajmniej nie będę słyszał swoich wrzasków podczas spadania w dół.

Uzasadnienie: Za dystans do siebie i zaufanie, że słuchawki nie wypadną nawet podczas takich przeciążeń. 

 

Łukasz Pajurek

Wyniki konkursu Jabra Elite Avtive t75archiwum prywatne

Odpowiedź: Wspinając się, zrezygnowałem ze słuchania muzyki, którą kocham. Nie ma nic bardziej uciążliwego niż słuchawka wypadająca z ucha w sytuacji, gdy najbardziej jej potrzebuję. Chętnie przekonam się, czy Jabra Elite Active 75t potrafi wygrać z grawitacją :)

Uzasadnienie: Wiemy, ile mozolnych ćwiczeń wymaga przygotowanie do przejścia takiej przewieszki. Jabry na pewno uprzyjemnią kolejne treningi, a i grawitacja im niestraszna.

 

Jakub Zieliński 

Wyniki konkursu Jabra Elite Avtive t75archiwum prywatne

Odpowiedź: Zawsze ćwiczę przy muzyce: najczęściej towarzyszą mi albumy Vader The Art of War lub Behemoth Thelema 6. Ćwiczę w domu, a mieszkam nad perską restauracją. Właściciel kilka razy prosił mnie o niesłuchanie muzyki tak głośno. W zasadzie to go lubię i przystałem na propozycję, jednak trening rządzi się własnymi prawami i nie wyobrażam sobie cichej muzy, gdy ćwiczę. Ta nagroda zadowoliłaby więcej niż jedną osobę...

Uzasadnienie: Za empatię i poszukiwanie rozwiązań kompromisowych. 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody, czyli znakomite słuchawki Jabra Elite Active 75t, właśnie się pakują. Będą panowie zadowoleni, bo testowaliśmy te słuchawki i wiemy, że sprawdzają się rewelacyjnie. 

Zapraszamy do kolejnych konkursów.

REKLAMA