Konferencja Microsoft na E3 2019 - live streaming

Oglądaj z nami najważniejszą konferencję tegorocznych targów E3, czyli Electronic Entertainment Expo 2019. Zobaczmy razem, jakie asy w rękawie ma Microsoft.

Targi E3 w Men's Health

Oczekiwania są ogromne. Nowy Xbox - i to w dwóch wariantach, czternaście zapowiedzi gier na wyłączność, kolejna zapowiedź „Cyberpunk 2077”, tym razem z datą premiery, pokaz możliwości projektu xCloud, czyli grania dzięki strumieniowaniu rozgrywki na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu… a nawet wiele więcej, bo przecież nieodłączną częścią każdej porządnej konferencji jest solidny zestaw niespodzianek. I to wszystko pod nieobecność na targach największego konkurenta Microsoftu, czyli Sony.

Sprawdźmy razem, co z tej mieszanki potwierdzonych zapowiedzi, przecieków kontrolowanych i nie, zwykłych plotek i zwyczajowej porcji życzeniowego myślenia okaże się faktem.

Konferencja Microsoft na targach E3 - kiedy start?

Chociaż oficjalnie targi Electronic Entertainment Expo zaczynają się we wtorek 11 czerwca, to właśnnie poprzedzające oficjalny start konferencje największych graczy w branży przyciągają uwagę fanów wirtualnej rozrywki z całego świata - i to na kilka dni wcześniej. Prezentacja nowości Microsoftu startuje w niedzielę 9 czerwca o 22:00 naszego czasu.

Konferencja Microsoft na targach E3 - gdzie oglądać?

Nie musisz szperać po sieci - prezentację giganta z Redmond obejrzysz u nas. Wystarczy, że klikniesz „Play” poniżej, zapraszamy. Jeśli się spóźniłeś, zapis konferencji będzie dostępny jeszcze przez 24 godziny po jej zakończeniu, a w poniedziałek rano będziesz mógł przeczytać nasz komentarz do wydarzenia. Postaramy się najważniejsze elementy prezentacji, wraz z trailerami gier i specyfikacją sprzętu, podać na tacy najszybciej jak to możliwe.

 

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA