Konferencja Electronic Arts na E3 - LIVE!

EA Play to impreza Electronic Arts, która teoretycznie nie uczestniczy w targach Electronic Entertainment Expo 2019, jednak zbieżność dat obu wydarzeń domorosłym Sherlockom trudno uznać za przypadkową. Zapraszamy do wspólnego oglądania na żywo.

Targi E3 w Men's Health

EA Play 2019 - gdzie i kiedy oglądać

Start imprezy już dziś, czyli w sobotę 8 czerwca o godzinie 18:30 (chociaż według najnowszych plotek pierwszej prezentacji nowej odsłony piłkarskiej FIFA 20 odbędzie się dwie godziny i pół godziny wcześniej, czyli o 16:00). Oglądać całość możesz razem z nami, klikając „Play” poniżej.

Co kiedy?

18:15 - Odliczanie
18:30 - Star Wars - Jedi Fallen Order
19:00 - Apex Legends
19:30 - Battlefiled V
20:00 - EA SPORTS FIFA
20:30 - EA SPORTS Madden NFL
21:00 - The Sims 4

 

EA Play 2019 - czego się spodziewać po Electronic Arts na targach E3

Najbardziej jaramy się dłuższą prezentacją nowej gry studia Respawn Entertainment, odpowiedzialnej w przeszłości za „Titanfall 2”, a niedawno za oszałamiający sukces „Apex Legends”. Mowa oczywiście o grze w uniwersum „Gwiezdnych wojen”, czyli „Star Wars Jedi: Fallen Order”. Niedawno zobaczyliśmy zwiastun tej produkcji i kilka konkretów, z datą premiery na czele.

„Star Wars Jedi: Fallen Order” pojawi się na PlayStation 4, Xboksa i PC-ty już 15 listopada 2019 roku, co oznacza, że podczas EA Play liczyć możemy już na solidny kawałek gameplay-u i masę informacji o grze. Do tej pory wiemy jedynie, że to gra akcji TPP nastawiona na rozgrywkę single player, a historię umiejscowiono zaraz po wydarzeniach kończących Epizod 3.

Główny bohater, Cal Kestis, to uczeń Jedi, który po wydaniu słynnego Rozkazu 66 musi uciekać przed siłami Imperium. Nie zabraknie mocy i walk na miecze świetlne. Według zapowiedzi skradanie się nie będzie tym razem sensowną akcją. Szykuje się solidna rozwałka, mniam.

O fabułę jesteśmy wyjątkowo spokojni, bo spece z Respawn Entertainment już przy „Titanfallu 2” potwierdzili, że potrafią tworzyć świetne, przejmujące historie z wyrazistymi bohaterami, którzy zapadają w pamięć i którym mocno się kibicuje. Do dziś uważamy w redakcji tę grę za bardzo niedocenioną i polecamy przy najbliższej okazji do niej wrócić.

Niestety termin premiery (w bezpośrednim sąsiedztwie znajdowały się „Call of Duty” i „Battlefield”) nie pomógł marce „Titanfall”. Mamy nadzieję, że tym razem termin okaże się zdecydowanie bardziej fartowny, a brand „Star Wars” też zrobi swoje. Oby tylko za potencjalnie świetną historią poszedł również zacny gameplay. Niebawem się przekonamy.

EA Play 2019 - co jeszcze?

Przed nami również FIFA 20, nowości w „Battlefield V” oraz „Apex Legends”, „Madden NFL” i „The Sims”. Oby EA przyszykowało jeszcze porcję niespodzianek na koniec. Czekamy z niecierpliwością i zacieramy rączki. Odliczanie do prezentacji trwa. Po jej zakończeniu przygotujemy dla Ciebie paczkę z najważniejszymi informacjami i zapowiedziami.

REKLAMA