[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kia Cee'd, Audi A3: sezon na kompakty

Sezon 2012 to najwyraźniej rok kompaktów. Albo inaczej – wielki rok kompaktów. Na rynek spadają kolejne modele, na których sukces można śmiało postawić. Dwa przykłady – Kia Cee'd i Audi A3, czyli samochód z aspiracjami oraz samochód, do którego się aspiruje.

fot. Producenci, Dystrybutorzy
Podczas premiery nowego Cee'da w salonie w Genewie do stoiska Kii chodziły pielgrzymki przedstawicieli innych firm samochodowych. Ford, Opel, Peugeot, Toyota, Volkswagen i spółka najwyraźniej dobrze wiedzą, że właśnie ten model może w najbliższych latach mocno wśród kompaktów namieszać.

Cee'd ma świetnie stylizowane nadwozie z niezłymi proporcjami i dużym rozstawem osi, bardzo przestronną kabinę, bardzo dobre wykończenie, niezłe wyposażenie, a na deser dokłada swoją unikatową, siedmioletnią gwarancję.

REKLAMA

Kombinacja tych cech może się okazać w swoim przedziale cenowym trudna do pokonania. Jest oferowany jako pięciodrzwiowy hatchback oraz kombi, a do napędu służy pięć silników o mocach od 90 do 135 KM. Cena – od 50 tys. zł.

1. Kabina w Kii Cee’d

Cee'd nr 2 w kabinie stosuje dobrze znany temat „konsoli zorientowanej na kierowcę”. Kierownica może mieć prawdziwą klawiaturę – aż 14 przełączników.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

2. Komfort i jakość w Kii Cee’d

W Kii najwyraźniej rozebrano na części pierwsze kilka VW Golfów – w każdym razie na to wskazuje jakość wykonania. Do dyspozycji kierowcy świetny fotel.

fot. Producenci, Dystrybutorzy

3. Silniki w Kii Cee’d

Oferta bardzo symetryczna: dwie jednostki benzynowe – 1.4 (100 KM) i 1.6 (135 KM) oraz dwa turbodiesle – 1.4 (90 KM) i 1.6 (110 lub 128 KM).

fot. Producenci, Dystrybutorzy

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij