[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Jedź bezpiecznie z Michelin

Właściwa opona gwarantuje bezpieczeństwo na drodze. Dlatego razem z producentem opon Michelin przygotowaliśmy dla Ciebie 6-częściowy poradnik, który pozwoli Ci wybrać opony najlepsze dla Twojego samochodu i prawidłowo je użytkować.
fot. Michelin
Dziś możesz oczekiwać od opon naprawdę wiele - większego bezpieczeństwa, przebiegu i oszczędności paliwa. Opona, która zapewnia te wszystkie trzy najważniejsze parametry osiągów, to dla konsumentów symboliczny Święty Graal.

Niestety, nie wszystkie marki opon zapewniają tak dobre zrównoważenie osiągów. Zatem znalezienie najlepszej równowagi będzie sprawą kluczową. Sprawdź, na co zwracać uwagę, i wybierz najlepsze opony, byś czuł się bezpiecznie i mógł oszczędzać pieniądze przez długi czas!

REKLAMA

 

fot. Damase Joel - Michelinfot. Getty Imagesfot. Getty Images

Opony kupuj z głową

Opony to jedyny element pojazdu, który ma kontakt z nawierzchnią. Bez względu na to, jak nowoczesne jest Twoje auto i jak dobrym jesteś kierowcą, to właśnie one stoją na straży Twego bezpieczeństwa. Ty i Twoi bliscy jesteście cennym ładunkiem, więc wybór opon naprawdę ma znaczenie.

czytaj dalej »

Drożej, ale taniej?

Lubimy ubijać dobre interesy. Ale w odniesieniu do opon dobry interes może oznaczać kupno opon nieco droższych. Wydaj więcej na opony, które dadzą Ci oszczędności na każdym kilometrze, jaki na nich pokonasz. W przeliczeniu na kilometr takie opony mogą być bardziej opłacalne.

czytaj dalej »

Przedłuż życie opon

Nikt nie lubi zmieniać opon częściej niż jest to absolutnie konieczne. Czyż nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł zrobić coś, żeby przedłużyć żywotność opon? Poznaj 8 sekretów dłuższego życia opon. 

czytaj dalej »

fot. Michelinfot. Michelinfot. Michelin

Zanim ruszysz w drogę

W końcu doczekałeś się ciężko zapracowanego urlopu. Obowiązkowo sprawdzasz, czy Twój samochód jest gotowy do podróży, ale co z oponami? Zapoznaj się z naszym poradnikiem, dzięki któremu poczujesz się nieco pewniej, zabierając ze sobą bezpieczeństwo.

czytaj dalej »

Etykiety ułatwią Ci wybór

Od 1 listopada 2012 roku wszystkie nowe opony będą oznaczone specjalnymi etykietami, które zdradzą ich "zdolności". Zobacz, na co zwracać uwagę, by świadomie wybrać oponę idealną do Twoich potrzeb.

czytaj dalej »

 Opony też się starzeją

Podczas użytkowania pojazdu opony stopniowo ulegają procesom starzenia - zależnie od warunków użytkowania. Zmiany związane ze sposobem użytkowania opon są tak bardzo zróżnicowane, że niemożliwe jest precyzyjne określenie czasu eksploatacji konkretnej opony.  

czytaj dalej »


Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij