[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Jak chłodzić alkohol w sezonie grzewczym?

Alkohol rozgrzewa, dlatego lepiej pić go na zimno. Zobacz, jak schłodzić trunki w sezonie grzewczym. 

gadżety fot. Producenci
1. Kieliszki z lodu / od 12 zł

Wódka powinna być zimna. Jeśli zaproponujesz gościom kieliszki z lodu, nie ma mowy, żeby zdążyła się zagrzać. Foremka do takich kieliszków kosztuje niewiele, a gwarantuje piorunujące wrażenie na gościach. A skoro już kieliszki z lodu, to niech i wódka będzie lodowa.

Amundsen, wódka z charakterem, uwięziona w butelce w kształcie bryły lodu, będzie doskonale się komponowała z lodowym szkłem. Ten krystalicznie czysty jak woda z lodowca trunek stworzony został, aby uczcić jedną z największych i najtrudniejszych przygód ludzkości – wyprawę na biegun południowy w 1911 roku.

Zgodnie z obietnicą, pełnię swojego smaku uwalnia właśnie w temperaturze bliskiej zeru. Lodowy kieliszek to środowisko naturalne Amundsena. Uwaga: Jeśli planujesz kilka kolejek, zaopatrz się również w kilka foremek. Kieliszki z zamrożonej wody są jedno-, dwu-, no, maksymalnie trzyrazowe, ale takiego tempa nie polecamy.

  

REKLAMA

REKLAMA

gadżety fot. Producenci
2. Hard Ice Chilling Wands / 160 zł

Potrzebujesz schłodzonego wina na cito? Nalej, a następnie włóż magiczne pałeczki wprost do kieliszków. Dzięki dużej powierzchni wino będzie chłodne natychmiast i nawet pite powoli w nagrzanym pokoju długo się nie zagrzeje. Przechowuj w zamrażarce.

 

REKLAMA

gadżety fot. Producenci
3. Porsche Classic Bottle Cooler / 700 USD

Szampan jest, jak by nie patrzeć, symbolem luksusu. I jako dobro luksusowe wymaga odpowiedniej oprawy. Ten oryginalny cooler do szampana (wino też schłodzi) ma – oprócz niezwykłego kształtu – również niezwykłą historię. Każdy z tych zaprojektowanych w studiu Porsche Design coolerów jest w istocie oryginalnym cylindrem z chłodzonego powietrzem silnika Porsche 911 z serii G z lat 70.

Nie jest tani, bo kosztuje ponad 700 dolarów, ale pamiętaj, że kupujesz dwa w jednym – użyteczny gadżet i kawałek historii. Jeśli chciałbyś kupić takie cacko sobie lub w prezencie, raczej się pospiesz. Nie ma nieskończonej liczby silników Porsche do designerskiego recyklingu.

REKLAMA

REKLAMA

gadżety fot. Producenci
4. Kostki ze stali / 610 zł

Jeśli lubisz whisky na lodzie, ale nie przepadasz za rozcieńczoną – masz dwa wyjścia. Albo wypijasz szybko, albo wybierasz zmrożone kostki ze stali lub kamienia. Schładzają tak samo, jak lód, a wyglądają ciekawiej i – no właśnie – nie osłabiają smaku. 

REKLAMA

gadżety fot. Producenci
5. Skull Ice Mold / 30 zł

Zamiast zamrażać wodę w banalne sześciany, zaskocz gości i wrzuć im do napoju kawałki lodu w kształcie czaszek. Foremki Skull Ice Mold są na dodatek uniwersalne. Nadają się nie tylko do lodu – można je włożyć również do piekarnika i kuchenki mikrofalowej. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. 

MH 10/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij