Jaguar F-PACE – Elegancja na miarę czasów

Jaguar F-PACE w unikalny sposób łączy praktyczność na co dzień z elegancją oraz najnowsze technologie z ponadczasowym stylem. Nie bez powodu cieszy się tak dobrym wizerunkiem.

Jaguar F-PACE Fot. Producent

Jaguar F-PACE to propozycja dla osób szukających wygodnego i wszechstronnego samochodu, którym zależy na niesztampowym wizerunku i ekspresji stylu. Niewiele luksusowych SUV-ów na rynku potrafi zaoferować prestiż pozbawiony nowobogackiej agresywności. Elegancka stylizacja, komfortowe wnętrze, nowoczesne multimedia i wszechstronna gama silników powodują, że Jaguar F-PACE jest drapieżnym zawodnikiem na rynku luksusowych SUV-ów.

Poza elegancką sylwetką uwagę zwracają wysmakowane detale, jak choćby „diamentowe” motywy na osłonie chłodnicy nawiązujące kształtem do klasycznego logo Jaguara, czy wloty powietrza na błotnikach zdobione sylwetką słynnego kota. Zadziorne i smukłe reflektory Pixel LED wyłaniające się spod długiej maski podkreślają zdecydowany charakter samochodu i kryją najnowszą technologię.

Wiązka światła podzielona na wiele niezależnie włączanych segmentów jest w stanie aktywnie oświetlać przestrzeń przed samochodem i jednocześnie nie oślepiać innych użytkowników ruchu. Podczas jazdy możemy obserwować przed samochodem istny spektakl świetlny. Podobną filozofię projektowania, która serwuje nowoczesne technologie podane w elegancki sposób, kryje wnętrze Jaguara F-PACE.

Jaguar F-PACEFot. Producent

 

Jaguar F-PACE – Przyjazne i eleganckie wnętrze

Nieprzeładowane detalami wnętrze Jaguara F-PACE jest starannie zabezpieczone przed zanieczyszczeniami jakie występują w atmosferze. Jonizacja powietrza usuwa alergeny i nieprzyjemne zapachy, a Filtr PM2,5 wychwytuje najdrobniejsze cząstki w celu ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia pasażerów.

We wnętrzu dominuje 11,4-calowy ekran dotykowy systemu Pivi Pro, który oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu rozrywki, komfortu i bezpieczeństwa. Uproszczone menu umożliwia dostęp do 90% najważniejszych funkcji już po jednym lub dwóch kliknięciach. Projektanci pozostawili również praktyczne pokrętła często używanych funkcji zachowując najwyższy komfort obsługi. Jaguar potrafi w inteligentny sposób łączyć nowe technologię nie tylko z klasą, ale również z wygodą użytkowania.

W modelu F-PACE dostępne są bezprzewodowa ładowarka telefonu ze wzmacniaczem sygnału, łączność Android Auto oraz Apple CarPlay, Bluetoothem obsługujący dwa telefony jednocześnie, funkcje automatycznego parkowania i wykrywania ruchu poprzecznego podczas cofania, czy kamera trójwymiarowa. Ciekawym gadżetem jest wodoodporny kluczyk-zegarek, który łączy zalety tych dwóch urządzeń i zapewnia łatwy dostęp do samochodu. Z tym gadżetem nie zapomnisz już zabrać z domu kluczy do samochodu.

Jaguar F-PACEFot. Producent

 

Poczucie ekskluzywności pozostawiają wykończenia z matowego drewna i aluminium oraz laserowo docinane maskownice głośników, z których płynie tak czysty dźwięk, że masz wrażenie odkrywania na nowo ulubionych utworów. Lewarek skrzyni biegów ze szwami nawiązującymi do piłki od krykieta nie tylko wygląda elegancko, ale też pozwala podeprzeć nadgarstek podczas obsługi panelu klimatyzacji, co przenosi wygodę użytkowania na jeszcze wyższy poziom

Jaguar F-PACE – Przyjemność prowadzenia

Osoby, które zwracają uwagę na emocje za kierownicą docenią starannie podtrzymujące ciało kubełkowe fotele oraz dynamiczny tryb jazdy, który można konfigurować w zależności od indywidualnego gustu czy chwilowej potrzeby.

Jaguar pomimo aktualnych restrykcji oferuję pełną gamę napędów od cenionych silników benzynowych i Diesla poprzez układ hybrydowy Plug-in pozwalający wykorzystać energię elektryczną do podróżowania bez emisji szkodliwych substancji, a skończywszy na rasowym V8 z kompresorem.

F-PACE SVR ma pod maską 5,0-litrowe benzynowe V8 o mocy 550 KM i momencie 700 Nm. Rozpędza się do 100 km/h w 4 sekundy i osiąga 286 km/h. Bez względu na typ napędu Jaguar F-PACE oferuje wyjątkową przyjemność prowadzenia i zamienia podróż w uzależniający czas.

Jaguar F-PACEFot. Producent

 

Jaguar F-PACE – Dobry moment

Jaguar jest pierwszą luksusową marką samochodową, która rozszerza okres gwarancji poza standardowe trzy lata. Przez pięć lat lub 150 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej, Jaguar będzie bezpłatnie naprawiał i usuwał wszelkie potencjalne wady fabryczne zgodnie z warunkami gwarancji. Rozszerzona gwarancja może zapewnić właścicielom Jaguarów nie tylko większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa, ale także wyższą cenę przy odsprzedaży.

Precyzyjniejsza estymacja kosztów eksploatacji przekłada się na niższą ratę leasingową. To dobry moment na zakup Jaguara nie tylko ze względu na rozszerzoną gwarancję oraz atrakcyjne i wszechstronne formy finansowania. Model F-PACE dostępny jest opóźnień w dostawach, co jest niezwykle istotne w obecnym czasie.