[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Injustice 2: Nie takie łatwe zadanie [nasza recenzja]

Superbohaterowie nie mają lekko. Najpierw bronią świata przed łotrami, a gdy tych zabraknie, muszą ich wybrać spośród siebie, bo fantastyczna rzeczywistość nie znosi próżni. I bardzo dobrze!

Injustice 2 fot. Wydawcy i Producenci
Najlepsi kontra najlepsi

Nigdy nie zapomnę momentu, gdy z kumplami, w erze gdy połączenie z internetem wymagało jeszcze wysłuchania melodii generowanej przez modem, założyliśmy wewnętrzną sieć i odkryliśmy możliwość rozgrywania pojedynków jeden na jeden.

Konflikty z podwórka przenieśliśmy w świat wirtualny, co scaliło nasze koleżeństwo, stanowiąc kontrargument w dyskusji o fali przemocy, którą rzekomo generują gry. Czasy się zmieniły, sieć zastąpił światłowód. Nie zmieniło się jednak moje (i kumpli) zamiłowanie do bijatyk.

W poprzednie "Injustice" zagrywałem się do upadłego, dlatego względem nowej odsłony miałem spore oczekiwania. Które – na szczęście – w 100% zostały zaspokojone. Multi jak to multi – gra się wybornie nawet z rywalami, którzy kółko, krzyżyk i kwadrat wciskają kierowani jedynie instynktem. Kombosy wychodzą miodne, satysfakcji z wygranej i frustracji wynikającej z porażek nie sposób nawet ocenić.

"Injustice 2" kupiło mnie jednak wątkiem fabularnym. To nie jest zwykły samouczek, który ma za zadanie przygotować nas do walk ze znajomymi, a porządnie rozpisana historia. Tak, to brzmi absurdalnie, jednak chwilę po odpaleniu fabuły absurdalne być przestaje.

Bo to historia ze świata superbohaterów, która trzyma się kupy i która w całkiem zgrabny sposób prowadzi nas za rękę od jednego mordobicia do drugiego aż do wielkiego finału. I piszę to wszystko z niejakim trudem, bo na palcach obu dłoni mam odciski od kompulsywnego wciskania przycisków na padzie – niech to będzie najlepsza recenzja.

Nasza ocena: 8/10.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij